فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
هفته شانزدهم لیگ یک فوتسال: پارسیان قدس ۱-۲ شهرداری رشت / شهرداری چی ها به رده چهارم رسیدند

هفته شانزدهم لیگ یک فوتسال: پارسیان قدس ۱-۲ شهرداری رشت / شهرداری چی ها به رده چهارم رسیدند

دیار وارش: هفته شانزدهم مسابقات لیگ دسته اول کشور با درخشش رشتیها و شاگردان مسعود ارسلانی به پایان رسید.
به گزارش وارش اسپرت - پایگاه خبری و تحلیلی ورزش گیلان، در چهارچوب هفته شانزدهم رقابت های لیگ دسته یک فوتسال باشگاه های کشور و در گروه ب این مسابقات، تیم فوتسال شهرداری رشت در دیداری دور از خانه میهمان پارسیان شهر قدس بود که در نهایت توانست میزبان قدر خود را با نتیجه 2 بر یک شکست دهد تا همچنان به روند صعودی خود در بازی های لیگ یک ادامه دهد. 

تیم پارسیان شهر قدس که تا قبل از این دیدار در رده دوم جدول نه تیمی قرار داشتند و به دنبال کسب سه امتیاز و تثبیت جایگاه دومی خود بودند، در ابتدای نیمه اول با درخشش مهرشاد وفادار بازیکن تیز پای رشتی گل اول را دریافت نمودند.در ادامه تیم حریف تمام قد جهت جبران گل خورده رو به حمله و فشار به روی دروازه شهرداری رشت نمود که سالار وظیفه شناس گلر جوان و اماده کیاشهری شهرداری رشت با یک بازی فوق العاده بارها مانع رسیدن پارسیان به گل گردید.

مجید لطیفی کاپیتان کهنه کار و با تجربه تیم شهرداری رشت با پاسهای آماده و فنی خود بارها بازیکنان را تا آستانه رسیدن به گل دوم یاری نمود. نیما راجعی و طالب نیز همچون دیدارهای قبل با شوتهای سرکش خود تیم حریف را تهدید نمودند. عرفان عبدالعلی زاده عباس عاشور زاد، احسان موسوی، محسن علایی، میثاق حسن پور، هادی مطهری، مهدی شاه محمدی نیز با امادگی کامل و یک بازی منطقی تیم را برای رسیدن به کسب سه امتیاز یاری نمودند تا در نهایت شهرداری چی ها با این پیروزی به جایگاه چهارم جدول تکیه بزند.

تیم فوتسال شهرداری رشت در نیم فصل دوم مسابقات با کسب نتایج درخشان و قابل قبول توانست جایگاه خود را در جدول بالا کشیده و در ردیف تیمهای قدرتمند لیگ دسته اول قرار گیرد تا بدین ترتیب نماینده گیلان در فصل جاری، ضمن دفاع از نام فوتسال گیلان، از هم اکنون خود را به عنوان یکی از مدعیان صعود در فصل آتی رقابت های لیگ یک معرفی کند. 

سایر نتایج هفته شانزدهم لیگ دسته یک فوتسال باشگاه های کشور- گروه ب به این شرح است:

زاگرس خوزستان 7-1 رعد پدافند اصفهان

سن ایچ ساوه 6-2 دانش و ورزش فریمان مشهد

پارسیان شهر قدس 1-2 شهرداری رشت

نفت امیدیه 3-2 مقاومت شهرداری مشهد

 

جدول رده بندی لیگ دسته اول فوتسال باشگاه های کشور - گروه ب:

 جدول رده بندی فوتسال لیگ یک - گروه ب

 

کلمات کلیدی گیلان ورزش گیلان ورزش وارش اسپورت وارش اسپرت لیگ یک فوتسال لیگ دسته اول فوتسال فوتسال شهرداری رشت فوتسال شهرداری رشت سایت ورزش گیلان رشت تیم فوتسال شهرداری رشت shahrdari rasht fc

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.