فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت

وارش اسپرت:

 

*بهزاد داداش زاده محروم شد

 

پس از بررسی پرونده بهزاد داداش زاده از سوی کمیته انضباطی  در مصاحبه های انجام شده وی، که مطالبی را علیه داوران و فدراسیون فوتبال عنوان کرده بود، داداش زاده  به مدت یک جلسه از همراهی تیم و مبلغ 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

 

*مسابقات لیگ دسته اول روی هواست!

 

در حالی که مسابقات فصل قبل لیگ دسته اول باشگاه های ایران با بی نظمی به تمام معنا به اتمام رسیده بود و بهروان مسئول برگزاری این رقابتها از برگزاری منظم رقابت ها در فصل جدید خبر داده بود اما حتما در جریان هستید که هفته قبل این مسابقات یک هفته به تعویق افتاده بود و بعید نیست با وضعیت موجود باز هم این رقابت ها به تعویق بیافتد! بهروان دیشب در گفتگو با سایت فدراسیون فوتبال گفت:«امروز روز آخر تحویل مدارک تیم های سازمان لیک آزادگان است و با توجه به اینکه فرصت نقل وانتقالات تیم های سازمان لیگ آزادگان دوشنبه هفته گذشته به اتمام رسیده است متاسفانه امروز برخی باشگاهها به مشکل خورده اند.» او در ادامه می افزاید:«در حال حاضر 7 تیم سازمان لیگ آزادگان شاکی خصوصی دارند که تنها یکی  دو تا از آنان برای رفع مشکلاتشان اقدام کرده اند.مدارک آنها از نظر مالی ناقص است و امروز کمیته مسابقات به حدی شلوغ شده است که ما مجبور شدیم از سالن روابط عمومی برای در صف ماندن باشگاهها استفاده کنیم.» وی در ادامه همچنین گفت:«سازمان لیگ آزادگان اعلام می کند که از کنار گذاشتن تیم ها هیچ واهمه ای ندارد . اما اگر نقص باشگاهها جدی باشد مطلبق آیین نامه با آنها برخورد خواهد شد و اگر جدی نباشد به آنها فرصت می دهیم .اگر باشگاهی هم لغو امتیاز شود بازیکنان آنها یک نیم فصل را بیکار خواهند بود و در تعطیلات بین نیم فصل اول  و دوم می توانند در نقل وانتقالات شرکت کنند.»

با این وضعیت بعید نیست باز هم این رقابت ها دست خوش بی نظمی شود. امیدواریم این بار این مسابقات آنقدر طول نکشد که در فصل بعد لیگ برتر همچنان ادامه داشته باشد!!

 

*دو بازیکن داماش گیلان در تیم ملی جوانان

 

اسامی تیم ملی فوتبال جوانان ایران برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا اعلام شد که طی آن علیرضا جهانبخش و مهران گلبرگ دو بازیکن تیم های پایه داماش گیلان به تیم ملی جوانان جمهوری اسلامی ایران دعوت شدند.این بازیکنان باید از روز سه شنبه 30 شهریور در اردوی آماده سازی نهایی تیم ملی جوانان ایران برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا در چین در هتل المپیک مجموعه ورزشی آزادی حضور یابند.
این بازیکنان تا 5 مهر تمرینات خود را در در زمین شماره 2 کمپ تیم های ملی پی خواهد گرفت و روز 8 مهر تهران را به مقصد ژیبو چین ترک می کند.

 

برای دیدن خبرهای کوتاه بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید...

 


*مدیر عامل گسترش:مشکل دار بودن کریمی را رد نمیکنیم!

 

گل/فیروز کریمی بارها و در مصاحبه های خود میگفت که هیچ مشکلی برای مربیگری ندارد ولی این واقعیت ماجرا نیست چرا که او برای گرفتن مربیگری در گسترش فولاد تبریز مشکل دارد و حتی مدیرعامل این باشگاه هم این موضوع را تأیید کرده است.
غلامرضا سمندر مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد در این خصوص می گوید:«هنوز مجوز مربیگری کریمی صادر نشده و نمی توانیم این موضوع را رد کنیم که او مشکل ندارد. در تلاش هستیم تا مشکل برطرف شود.» سمندر در پاسخ به این سوال که اگر مشکل کریمی حل نشد چه تصمیمی خواهد گرفت می گوید:«فعلا فکری درباره این موضوع نکرده ایم و ابتدا باید تکلیف سرمربی مشخص شود.»

 

کاوه تهران از جذب دو بازیکن معروف منصرف شد

 

باشگاه کاوه از حریفان داماش قصد داشت تا محمد نوازی و علیرضا اکبرپور را جذب کند.زرینچه سرمربی این تیم ضمن تائید این خبر گفت از لحاظ مالی نمیتوانستیم رقم خوبی را پیشنهاد دهیم به همین علت منصرف شدیم

 

*برق شیراز یک برد و یک باخت در دیدارهای دوستانه

 

تیم برق در ادامه دیدارهای دوستانه خود به مصاف تیم تربیت یزد رفت و این تیم را با نتیجه 2 بر 1 شکست داد.به گزارش سایت اختصاصی باشگاه برق شیراز،این تیم پنجشنبه بعد از ظهر  در مجموعه ورزشی برق به مصاف نماینده یزد در لیگ دسته یک رفتند،با گلهای دقایق 49 و 79 حمید جعفری و علی ابوالفضلی تربیت یزد را متوقف کردند. تك گل یزدیها در دقیقه 65 از روی یك ضربه كاشته، به ثمر رسید. همچنین این تیم دیروز در یک دیدار تدارکاتی دیگر به مصاف نفت و گاز جمع رفت که با نتیجه 3 بر 0 بازی را واگذار کرد.

 

*مومن زاده به آلومینیوم هرمزگان پیوست!

 

مهاجم سابق تيم هاي استقلال، سايپا و راه آهن با قراردادي يك ساله به طور رسمي به آلومينيوم هرمزگان پيوست. تيم آلومينيوم هرمزگان كه در اين فصل چندين بازيكن از ليگ برتر را جذب كرده است در اخرين خريد خود احمد مومن زاده، مهاجم سابق تيم‌هاي فوتبال استقلال تهران، فولاد خوزستان، سايپا و راه ‌آهن را با قراردادي يك ساله به خدمت گرفت.
اين تيم پيش از اين بازيكناني نظير حميد عزيزاده از مس كرمان، اويس كردجهان از پاس همدان، حميد شرفي از استيل آذين، داود سيدعباسي از ابومسلم و تابي ويليام بازيكن 25 ساله كامروني را در پست هافبك دفاعي جذب كرده بود.
اين تيم 3 جاي خالي ديگر دارد كه به گفته مسئولان براي نيم فصل كنار گذاشته است.هدايت تيم فوتبال آلومينيوم هرمزگان به عهده وينگو بگوويچ است.

 

کلمات کلیدی خبر های کوتاه داماش گیلان برق شیراز مومن زاده وینگو بگوویچ برق شیراز کاوه محمد نوازی اکبرپور فیروز کریمی داداش زاده خبر های کوتاه داماش گیلان برق شیراز مومن زاده وینگو بگوویچ برق شیراز کاوه محمد نوازی اکبرپور فیروز کریمی داداش زاده خبر های کوتاه داماش گیلان برق شیراز مومن زاده وینگو بگوویچ برق شیراز کاوه محمد نوازی اکبرپور فیروز کریمی داداش زاده خبر های کوتاه داماش گیلان برق شیراز مومن زاده وینگو بگوویچ برق شیراز کاوه محمد نوازی اکبرپور فیروز کریمی داداش زاده

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.