فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
واحدی:سياست هاي حمايتي روساي داماش گیلان زمينه پيشرفت فوتسال را فراهم كرده است

واحدی:سياست هاي حمايتي روساي داماش گیلان زمينه پيشرفت فوتسال را فراهم كرده است

وارش اسپرت
كلثوم واحدي سرمربي تيم فوتسال بانوان داماش گیلان گفت: حمايت هاي بسيار خوب روساي باشگاه زمينه رشد و توسعه فوتسال بانوان را در استان به خوبي فراهم كرده و ما اميدوار هستيم كه با تداوم سياست هاي حمايتي آن ها بتوانيم شاهد تحولي شگرف و قابل توجه در اين رشته ورزشي در آينده نزديك باشيم.
                   
كلثوم واحدي سرمربي تيم فوتسال بانوان داماش در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت: از اينكه در باشگاه داماش مشغول فعاليت هستم بسيار خوشحالم و فعاليت در اين تيم را فرصتي بسيار خوب و خارق العاده براي خود و ديگر بازيكنان حاضر در تيم مي دانم.

وي افزود: ما در اين تيم هيچ مشكلي مادي و مالي نداريم و نداشتن دغدغه مالي باعث شده تا انگيزه و توان بازيكنان حاضر در تيم افزايش چشمگيري داشته تا با آن ها موفق تر از قبل پيش روند.

واحدي تصريح كرد: به طور كلي حمايت هاي روساي باشگاه از اين تيم بسيار خوب بوده و زمينه پيشرفت را به خوبي فراهم كرده است و ما اميدوار هستيم با تداوم سياست هاي حمايتي بتوانيم شاهد رشد و تحول چشمگيري در تيم و در ادامه در فوتسال استاني بوده و بتوانيم خود را به عنوان يك مدعي بزرگ در چارچوب رقابت ها معرفي كنيم.

وي خاطر نشان كرد: وضعيت حاكم اميدواري هاي ما را افزايش داده و باعث شده تا به آينده اميدوارتر باشيم.

 

کلمات کلیدی کلثوم واحدی سرمربی فوتسال داماش گیلان شهر باران رشت footsall کلثوم واحدی سرمربی فوتسال داماش گیلان شهر باران رشت footsall کلثوم واحدی سرمربی فوتسال داماش گیلان شهر باران رشت footsall کلثوم واحدی سرمربی فوتسال داماش گیلان شهر باران رشت footsall

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.