فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
طباطبایی:اگر تماشاگران ماهشهری بودند تیم ما انگیزه بیشتری داشت

طباطبایی:اگر تماشاگران ماهشهری بودند تیم ما انگیزه بیشتری داشت

سرمربی داماش گیلان معتقد است تیمش در مقابل شهرداری ماهشهر عملکرد فوق العاده ای را از خود به نمایش گذاشته است.
به گزارش وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان به نقل از دی اسپورت، هادی طباطبایی در خصوص دیدار تیمش مقابل شهرداری ماهشهر اظهارداشت:به هر صورت این بازی اولین بازی از مرحله نهایی بود و برای همه تیم ها از حساسیت بالایی برخوردار بود اما بازیکنانم در نیمه نخست به واقع عملکرد فوق العاده ای داشتند و موقعیت های بسیار زیادی بر روی دروازه شهرداری ماهشهر ایجاد کردند که متاسفانه تبدیل به گل نشدند.

وی افزود:خوشحالم که موفق شدیم در خانه حریف به این شکل بازی کنیم و موقعیت های بسیار خوبی ایجاد می کردیم البته متاسفانه 25دقیقه ابتدایی نیمه دوم را از دست دادیم و زیاد خوب نبودیم اما در 10دقیقه آخر باز هم با توجه به تعویض هایی که انجام دادیم بر بازی مسلط شدیم و باز هم موقعیت خلق کردیم.در مجموع بسیار بازی جذاب و خوبی بود.

طباطبایی در مورد صحبت های باقری نیا که داماش را بهترین تیم لیگ دسته دوم دانسته گفت:ایشان لطف دارند اما تیم ما بسیار دیر تشکیل شده بود و زمان زیادی از دست رفت اما خدا را شکر در این مدت چهار ماهه که به داماش آمده ام با برنامه ریزی و تلاش بازیکنان در همه بخش ها پیشرفت کرده ایم که آمار و ارقام به خوبی این پیشرفت را نشان می دهد.

سرمربی داماش گیلان در خصوص اینکه نبود هواداران شهرداری ماهشهر چقدر در کسب تساوی این تیم تاثیر داشت بیان کرد:اتفاقا اگر به نظرم هواداران شهرداری ماهشهر حضور داشتند کمک حال ما می شدند چرا که تیم ما به حضور هواداران عادت دارد و انگیزه بیشتری پیدا می کنند هر چند با اینکه تماشاگران ماهشهری محروم بودند بازی در غیاب تماشاگران نبود و آن ها از روی دیوارهای استادیوم با بلندگو تیم خود را تشویق می کردند که البته نمی توان خورده ای به آن ها گرفت.

سرمربی داماش گیلان در مورد بازی آینده تیمش در مقابل برق نوین شیراز گفت:بازی شهرداری ماهشهر برای ما تمام شد و از فردا تمرینات خود را با توجه به بازی آینده خود مقابل برق نوین طراحی خواهیم کرد و امیدواریم با حمایت هواداران و تلاش بازیکنانم اولین سه امتیاز مرحله پایانی را کسب کنیم چرا که مسابقات از حساسیت بالایی برخوردارند و باید از موقعیت میزبانی نهایت استفاده را ببریم.

داماش گیلان در هفته نخست از مرحله پایانی مسابقات لیگ دسته دوم موفق شد شهرداری ماهشهر را در خانه اش متوقف کند و هفته آینده باید در خانه خود از برق نوین شیراز که به تازگی وحید رضایی را به عنوان سرمربی خود انتخاب کرده برود.

 

کلمات کلیدی هادی طباطبایی وارش اسپرت سایت هواداران داماش رشت گیلان سرمربی داماش داماش ورزش فوتبال سایت داماش باشگاه داماش damash

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.