فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
علیرضا صبوری– معرفی بازیکنان داماش گیلان و اطلاعات آماری مرحله اول لیگ دو (۱۶)

علیرضا صبوری– معرفی بازیکنان داماش گیلان و اطلاعات آماری مرحله اول لیگ دو (۱۶)

علیرضا صبوری آزاد در پست وینگر و مهاجم با شماره پیراهن 16 از هفته پانزدهم دور مقدماتی لیگ دو در فرجه نقل و انتقالات میان فصل 96-1395 به داماش گیلان پیوست و برای این تیم بازی می کند. وی که متولد 1372 و شهر لنگرود است، فوتبال را از جوانان داماش (پگاه) و سپس سپیدرود آغاز کرد و پیش از داماش گیلان در تیم هایی چون سپیدرود رشت، فولاد نوین و نفت تهران عضویت داشته است.

صبوری در 7 مسابقه و مجموعا 537 دقیقه در نیم فصل مجازی دوم از مرحله اول بازی های لیگ دو برای داماش گیلان به میدان رفته است و در بین کسانی که طی فرجه نقل و انتقالات میان فصل به داماش پیوستند، پس از متوسل زاده بیشترین دقایق حضور در میدان را در اختیار دارد.

او در این تعداد بازی، یک بار به عنوان بازیکن تعویضی به میدان آمده و 2 بار نیز تعویض شده است. صبوری با تاثیرگذاری در برخی از گل های داماش، دو گل نیز خودش به ثمر رسانده تا عملکرد مناسبی در طی مدت کم حضورش داشته باشد. وی طی این مدت یک بار نیز از داوران مسابقات کارت زرد دریافت کرده است.

 

 

منبع: وارش اسپرت -تارنمای هواداران داماش گیلان

www.Varesh-Sport.com

آمار: حامد الطافی

گزارش: مهرداد ثابت

 

کلمات کلیدی گیلان وینگر داماش ورزش وارش اسپرت هواداران داماش هافبک داماش مهاجم داماش معرفی بازیکنان داماش گیلان فوتبال علیرضا صبوری سایت هواداران داماش گیلان سایت داماش رشت داماش گیلان داماش تیم داماش باشگاه داماش بازیکن داماش damash alireza sabouri

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.