فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
درخواست استاندار گیلان و شهردار رشت از وزیر دفاع برای حمایت از تیم فوتبال سپیدرود

درخواست استاندار گیلان و شهردار رشت از وزیر دفاع برای حمایت از تیم فوتبال سپیدرود

شهردار رشت و استاندار گیلان در نامه ای به وزیر دفاع خواستار حمایت موسسه اعتباری کوثر از تیم سپیدرود شدند.
به گزارش وارش اسپرت-پایگاه خبری و تحلیلی ورزش گیلان، سیدمحمدعلی ثابت قدم، شهردار رشت و محمدعلی نجفی، استاندار گیلان مشترکاً نامه ای به وزیر دفاع برای حمایت از تیم سپیدرود رشت نوشتند.


متن نامه به این شرح است:
جناب آقای دهقان
وزیر محترم دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح
با سلام، احتراماً حسب مذاکره حضوری و سوابق قبلی مبنی بر حمایت موسسه اعتباری کوثر استان گیلان به واسطه سپرده گذاری پیش پرداخت هواداران باشگاه های ورزشی سپیدرود و داماش در استان گیلان و شهر رشت که سود ناشی از این سپرده منتج به ارتقاء ارزش منطقه خواهد شد، خواهشمند است دستور فرمایید دستورات لازمه برای انجام این امر و صدور مجوزات لازمه مورد نظر قرار گیرد.
سید محمدعلی ثابت قدم و محمد علی نجفی- شهردار رشت و استاندار گیلان

وزیر دفاع در پاسخ به نامه استاندار گیلان و شهردار رشت نوشت:
بسمه تعالی
موسسه اعتباری کوثر جناب آقای رضایی
با نظر مساعد بررسی و اقدام شود

-گفتنی است در پی این مکاتبات و پیگیری هیات فوتبال گیلان، موسسه اعتباری کوثر با تیم سپیدرود رشت قرارداد همکاری منعقد کرد.
با افتتاح حساب هواداران این تیم و استقبال از این مزیت، کلیه هواداران با افتتاح حساب و دریافت کارت اعتباری با انجام عملیات و تراکنش مالی بدون پرداخت هیچ وجهی به سپیدرود رشت کمک مالی کنند.
کارت هواداری این حساب عضو شبکه شتاب بوده و هواداران این تیم تنها با گشایش حساب هودارای همچون هواداران تیم های پرسپولیس تهران، استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز می توانند به این تیم کمک کنند.

 

کلمات کلیدی سپیدرود رشت فوتبال گیلان شهردار رشت استاندار گیلان کوثر موسسه اعتباری وزیر دفاع سپیدرود رشت هیات فوتبال الماس خاله وارش سایت ورزشی

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.