فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
فوتسال بانوان هم باخت/این روزها فقط فوتبال داماش رشت می برد

فوتسال بانوان هم باخت/این روزها فقط فوتبال داماش رشت می برد

 
امروز در رشت تیم فوتسال بانوان داماش گیلان میزبان بانوان تجارتخانه هرمزگان بود . این بازی با نتیجه 4 بر 3 به سود میهمان به پایان رسید .
تیم فوتسال بانوان داماش گیلان در حالی امروز به مصاف حریف رفت که دو بازیکن کلیدی خود را به همراه نداشت . جهانچی به دلیل محرومیت و دین محمدی به دلیل مصدومیت در این بازی غایب بودند با این حال تیم فوتسال بانوان داماش گیلان بازی خوبی در برابر صدر نشین این دوره از مسابقات که کادر فنی و بسیاری از بازیکنانش از ملی پوشان کشورمان هستند ، ارائه کرد .
 
 
ناظر بازی خانم سرشار در این دیدار با اعتراض های دایمی اش موجبات قطع روند بازی شد !!! و عملا باعث گردید تا داماشی ها تمرکز خود را از دست بدهند .
 
 
این بازی تا دقایق پایانی بازی 3 بر 3 مساوی بود اما در نهایت این دیدار با نتیجه 4 بر 3 به سود تجارتخانه هرمزگان به پایان رسید تا داماش گیلان در آخرین بازی دور رفت ، سه امتیاز این دیدار را در رشت از دست بدهد . بازی های دور برگشت را فوتسال بانوان داماش گیلان در تاریخ 26 فروردین سال آینده در بندرعباس در برابر همین تیم آغاز خواهد کرد .
 

 

کلمات کلیدی فوتسال بانوان داماش گیلان رشت سالن کارگران رشت شهر باران فوتسال بانوان داماش گیلان رشت سالن کارگران رشت شهر باران فوتسال بانوان داماش گیلان رشت سالن کارگران رشت شهر باران فوتسال بانوان داماش گیلان رشت سالن کارگران رشت شهر باران

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.