فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
یادداشت: داماش بداقبال و امید بخش

یادداشت: داماش بداقبال و امید بخش

پس از روی کار آمدن هادی طباطبایی در اواسط فصل رقابت های لیگ دسته دوم باشگاه های کشور، تیم داماش روند رو به رشدی را طی کرد.داماش در ابتدای فصل با جذب تلفیقی از بازیکنان با تجربه وجوان تیم خوبی را جمع وجور کرد اما در برخی نقاط با ضعف های روبرو بود که در نیم فصل با جذب چند مهره تاثیر گذار پازل تاکتیکی داماش کامل تر شد و با انجام تمرینات فشرده روند رو به رشد تیم داماش به عینه قابل لمس بوده است.

 

داماش با کش وقوس های فراوان از مرحله اول این رقابتها صعود کرد.داماشی که همواره نامش لرزه به اندام حریفان می انداخت در باز های خانگی با دفاع مطلق حریفانش روبرو بوده است .

این تیم پس از روی کار آمدن طباطبایی شکست خانگی متحمل نشد وتنها نقطه تاریک بازی های خانگی این تیم در زمان حضور طباطبایی دیدار مقابل استلال آبی بوده است که با تساوی به پایان رسید.تساوی که به گفته کادرفنی این تیم حاصل فشار بدنسازی نیم فصل بوده است.

 

روند خوب داماش همگان را به این امیدوار کرده بود که در مرحله دوم با کسب پیروزی در دیدارهای خانگی راه همواری برای صعود به مرحله بعد وجود داشته باشد.

 

حتی کسب نتیجه تساوی در ماهشهر واذعان مجید باقری نیا سرمربی این تیم به بازی خوب داماش و خطاب قرار دادن داماش به عنوان بهترین تیم رقابت های لیگ دو امیدواری های بیشتری برای هواداران این تیم شمالی به وجود آورد تا در دیدار مقابل برق نوین شیراز که داماشی ها در نیمه اول بازی متعادلی ارایه دادند اما در نیمه دوم با یک بازی زیبا، موقعیت های متعدد گلزنی ودو ضربه پنالتی را از دست دادند تا در نهایت تیم شیرازی با تک گل غافلگیر کننده نیمه اول خود ودفاع مستحکمش یک بر صفر به پیروزی برسد.

 

دیداری که تیم شیرازی در نیمه دوم توان عبور از نیمه خود را نداشت.هر چند به بازی زیبا در لیگ دسته دوم امتیاز داده نمی شود اما ارایه این بازی هجومی نوید روز های خوبی را برای داماشی ها می داد.موضوعی که در چند فصل گذشته و با هدایت مربیان مختلف کمتر شاهد این بازی روان و شناور از داماشی ها بوده ایم.

 

 هواداران فوتبال فهم داماش به این اذعان دارند که در صورت کنترل تیم وجلوگیری از ورود برخی حاشیه های احتمالی به تیم در هفته های پیشرو می تواند باعث صعود این داماش امیدوار کننده باشد. اگر چند در حال حاضرداماش با یک امتیاز از دوبازی در قعر جدول شش تیمی این گروه قرار دارد.

 

سینا معتدل

 

کلمات کلیدی داماش داماش گیلان طباطبایی هادی طباطبایی رشت فوتبال وارش سایت داماش سایت هواداران داماش سینا معتدل تیفوسی داماش

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.