فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
بازتاب / خبرآزاد: حاجی پور خسته نباشید

بازتاب / خبرآزاد: حاجی پور خسته نباشید

در روزهایی که نگاه چهره های سیاسی به حوزه ورزش گرفتن ریاست هیات های ورزشی و بهره گیری انتخاباتی و غیر انتخاباتی از این جریان است معدود چهره هایی همانند حاجی پور با تلاش در جهت ورود عملی به حوزه ورزش اقدام به تلاش در جهت بهبود وضعیت ورزش کرده اند.حضور فردی خوشنام همچون مهندس الطافی به عنوان مدیر عامل و تلاش در جهت نجات داماش به عنوان یکی از پرطرفداراترین باشگاه های فوتبال در شمال کشور حتی اگر به طور بدبینانه در راستای علایق شخصی قلمداد شود باز هم نکته ای مثبت است که لایق خسته نباشید به مجموعه مدیریتی این باشگاه است.


این روزها و علارغم حرف و حدیثهای فراوان بدون شک وظیفه همه افراد تقویت این مجموعه و تلاش در جهت کم کردن این حواشیست.اتفاقی که در نهایت به سود ورزش این استان خواهد بود.

 

هر نگاهی بر خلاف این امر در واقع دقیقا سعی در بهره گیری های شخصی ست که نه در جهت کمک به داماش که صرفا بر اساس منافع تعریف می گردد.
امیدواریم در روزهای آتی شاهد حذف رفتارهای اینچنینی باشیم چرا که طرفداران واقعی حوزه ورزش به خوبی میتوانند واقعیت ها را ببینند و مسلما در برابر این افراد و منفعت طلبی ها خواهند ایستاد.

خبر آزاد

 

کلمات کلیدی داماش داماش گیلان رشت خبرآزاد اسماعیل حاجی پور حاجی پور شورای شهر انتخابات اصطلاح طلب اصلاحات الطافی مهندس الطافی مالک داماش مدیرعامل داماش وارش سایت داماش داماشی ها سایت رسمی داماش سایت هواداران داماش damash

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.