فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
الطافی: در تکاپوی پرداخت بخشی از قرارداد اعضای تیم هستیم /  پیگیر تشویق طرفداران داماشیم

الطافی: در تکاپوی پرداخت بخشی از قرارداد اعضای تیم هستیم / پیگیر تشویق طرفداران داماشیم

حضور مدیری ورزشی و کارکشته با سابقه چهل سال مدیریت در عرصه های مختلف بر مسند مدیریت عاملی داماش موجب شد تا این باشگاه محبوب رشتی بعد از هفت سال به خود مدیری رشتی ببیند که در کنار اعضای هیات مدیره صاحب نام و بومی داماش نوید بخش آینده درخشان برای باشگاه داماش را می دهد.

عملکرد خوب هواداران رشتی در حاشیه دیدار داماش و شهرداری فومن، انتخابات شورای شهر و وضعیت مدیریتی باشگاه داماش بهانه هایی بود تا به سراغ مهندس محمدمهدی الطافی رفتیم که در ادامه می توانید مصاحبه وارش اسپرت با مدیرعامل داماش گیلان را بخوانید...

 

Varesh-Sport.com: داماش دو بازی پشت سر هم را برد و به نوعی به جدول بازگشت؛ آیا خود شما پس از بازیهای ابتدایی این امیدواری را داشتید که داماش به جدول بازگردد؟
بله. به دلیل اینکه بعد از نتایج ناباورانه ای که نصیب ما شد، تنها چیزی که برایمان باقی مانده بود، ایجاد روحیه و انگیزه برای بچه ها بود و خوشبختانه در تمرینات، دقیقا این نکته مورد توجه قرار گرفتو شادابی بچه ها در تمرینات به دو بازی رفت و برگشت برابر فومن نیز منتقل شد و نتیجه ایده آلی را به دست آوردیم. بسیار امیدواریم که بتوانیم روند فعلی را در بازی های آتی نیز ادامه دهیم.

Varesh-Sport.com: شرایط مالی و مدیریتی تیم چگونه است؟ آیا آرامش لازم در مسائل مربوط وجود دارد؟
ما تمام تلاش خود را برای شارژ کردن بچه ها انجام می دهیم. یک سری مشکلات هم وجود دارد چرا که ما از کسی چیزی دریافت نکرده ایم اما انشا الله به تعهدات خودمان عمل می کنیم.

 

Varesh-Sport.com: آیا پیش از بازی کاشان هم پرداختی خواهید داشت؟
از طرق مختلف در تکاپو و رایرنی در این خصوص هستیم ولی فکر کنم برای بعد از بازی با کاشان انجام خواهد شد.


Varesh-Sport.com: با توجه به اتفاقات بازی رفت داماش با شهرداری فومن در زمین آزادی فومن، آیا انتظار چنین جو مساعدی را در بازی روز چهارشنبه در عضدی را داشتید؟
جو استادیوم بسیار عالی و قابل تحسین بود. عده محدودی هم که تنها برای لحظاتی قصد داشتند جو را بر هم بزنند که در ادامه با شعاری بسیار خوب از هواداران که آن فحاشی نادرست دانسته شد به این موضوع پاسخ داده شد و حتی هادی (طباطبایی) هم با دست زدن و همراهی با هواداران تیفوسی داماش از این موضوع استقبال کرد. این ها نشانه بارز یک رشتی عاشق داماش هستند و تمام آرزوی ما بودن هواداران تا همیشه با تیم است.

Varesh-Sport.com: آیا باشگاه پیگیر این مسئله خواهد بود که هواداران تشویق شوند تا چنین حرکات قابل تحسینی ادامه دار باشد؟
همیشه ما بیشتر در زمینه تنبیه استاد هستیم و کسی نمی بیند که بچه های ما با چه تلاشی در حال مدیریت هستند. انعکاس این خبر فقط انعکاس ما نیست. دیده شدن این موضوع و حتی یک تشکر کوچک، مطمئنا منجر به ادامه دار شدن این قبیل حرکت ها خواهد شد. ما تلاش خود را در این زمینه خواهیم کرد، نامه اش را نوشته و پیگیر خواهیم شد.

Varesh-Sport.com: دلیل تصمیم باشگاه برای پخش زنده بازی ها چه بود؟
بعد از انجام این کار توسط فومن، از آن جایی که اسم تیم ما داماش گیلان با خواستگاه ریشه ای در رشت است، شاید عده ای با وجود آنکه عشق شان داماش است، به هر دلیلی امکان حضور در استادیوم را نداشته باشند و فکر می کنم پخش زنده می تواند به این قشر کمک کند تا بتوانند در شرایطی که بازی ها به مراحل حساس خود رسیده است، بهتر بتوانند تیم محبوب خود را دنبال کنند.
خیلی ها می گفتند که با توجه به حواشی و رفتارهایی که در بازی رفت و استادیوم آزادی فومن شد، ممکن است اینکار عواقبی بد را برای داماش داشته باشد و موجب آن شود که بیشتر زیر ذره بین باشد اما من اطمینان داشتم که هواداران مان بسیار اصولی و مناسب برخورد خواهند داشت و در ادامه بازخورد خوبی داشتیم.

 Varesh-Sport.com: بعد از ثبت نام برای انتخابات شورای شهر، شما و آقای حاجی پور را کمتر در کنار زمین مشاهده کردیم. آیا به خاطر همین حرف و حدیث هاست یا دلیل دیگری دارد؟
خوب گاهی سوبرداشت بوجود می آید و فکر می کنند که می خواهیم از قبل داماش به یک موقعیت برسیم. در حالی که آقای حاجی پور کاملا شناخته شده اند و بنده نیز بیش از چهل سال سابقه مدیریت در این شهر دارم و بنا بر درخواست دوستان آمده ام.

 

Varesh-Sport.com: برخی ها حضور شما و آقای حاجی پور و احیای داماش توسط شما را به انتخابات شورای شهر ارتباط می دهند. آیا این قول از سوی اعضای هیات مدیره و مالک داده می شود که در آینده هم تیم داری کنند؟
برای داماش تا به این لحظه بیش از دو میلیارد تومان هزینه شده است و فکر نمی کنم هیچ کسی برای انتخابات شورا در نهایت سه میلیارد هزینه کند. فرض کنیم کسی بخواهد به طور غیرقانونی خرید رای انجام دهد، آیا برفرض ده هزار رای هم بخرد بیشتر از پنجاه میلیون هزینه می کند؟ یا حتی برای بدسیت آوردن چنین تعداد رایی چه میزان هزینه برای جلب نظر مردم نیاز است؟ خرید رای را مثال زدم چون هر دو کار یک فریب محسوب می شوند.
ما برای عشق خود آمده ایم و هدف ما نگه داشتن تیم است. داماش صرفا یک تیم نیست؛ داماش یک شخصیت، یک هویت، زندگی و احساس است و نمی شود که قید تیم را زد.

 

مصاحبه: مازیار اصغرزاده و عباد هدایتی

 

کلمات کلیدی مهندس الطافی مدیرعامل داماش فوتبال شورای شهر سایت هواداران داماش سایت طرفداران داماش سایت رسمی داماش سایت داماشی ها سایت داماش رشت داماش گیلان داماش تیفوسی داماش انتخابات الطافی اصلاح طلب استقلال رشت damash

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.