فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
حاشیه نگاری بازی نیمه تمام شهرداری کاشان و داماش گیلان از نگاه وارش اسپرت +عکس ها

حاشیه نگاری بازی نیمه تمام شهرداری کاشان و داماش گیلان از نگاه وارش اسپرت +عکس ها

دیدار تیم های شهرداری کاشان و داماش گیلان در حالی که با نتیجه سه برصفر به سود شهرداری کاشان تا 10 دقیقه ابتدایی نیمه دوم در حال پیگیری بود، در نهایت از سوی داور مسابقه نیمه تمام باقی ماند. این بازی در چهارچوب هفته هفتم مرحله نهایی رقابت های لیگ دو در حال برگزاری بود. حاشیه نگاری این بازی از نگاه وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان را در ادامه خواهید خواند: 

 

*حدود 120 هوادار داماش گیلان مسافت هشت ساعتی رشت تا کاشان را با سه دستگاه اتوبوس طی کردند تا در این دیدار حامی و مشوق تیم خود باشند. 

sh-kashan---Damash--4--xPCZOF4

 

*اسماعیل حاجی پور، مالک باشگاه داماش گیلان به طور غیرمنتظره به کاشان آمد تا به تیم خود در این مسابقه انگیزه دهد. حاجی پور از روی سکوها و در نزدیکی هواداران داماش این بازی را به نظاره نشست. 

sh-kashan---Damash--2--zZCyvUW

 

sh-kashan---Damash--18--zzzNJFb

 

*در دقایقی از نیمه نخست بازی، وزش شدید باد بر روی روند بازی بسیار تاثیر گذار شده بود و مسیر توپ ها را کاملا تغییر می داد. 

*هادی طباطبایی سرمربی داماش گیلان در این بازی با حکم کمیته انضباطی از حضور در کنار زمین محروم بود. طباطبایی از روی سکوها به کمک دستیارانش تیم را کوچ می کرد. 

sh-kashan---Damash--5--yzBOwP9

 

*نزدیک به یکصد تماشاگر کاشانی نیز در استادیوم امیرکبیر کاشان حضور داشتند. تماشاگران یا به عبارتی بهتر (اکثرا) تماشاگرنماهای کاشانی از ابتدای مسابقه به طور ممتد نسبت به مردم شریف شهر رشت و هواداران داماش گیلان فحاشی شدید الحنی را انجام می دادند.

*با اعلام پنالتی مشکوک به سود شهرداری کاشان که منجر به گل دوم این تیم شد، نیمکت و هواداران داماش نسبت به این موضوع معترض شدند. اعتراضات داماشی ها با واکنش شهرداری چی ها همراه بود و این موضوع تبدیل به درگیری بین اعضای دو تیم شد که در نهایت پس از ده پانزده دقیقه توقف مسابقه یکی از بازیکنان شهرداری کاشان به دلیل حمله به یکی از اعضای داماش و همچنین محمد غلامی بازیکن روی نیمکت داماش گیلان از سوی داور مسابقه اخراج شدند. 

sh-kashan---Damash--26--BZGQJCW

 

sh-kashan---Damash--12--AMzCYXI

 

در حین این درگیری ها، برخی از هواداران شهرداری کاشان که در جایگاه ویژه (!) بودند، نردبانی را به طرف جایگاه هواداران داماش پرتاب می کنند که منجر به مصدومیت یکی از هواداران می شود. در نهایت نیمه نخست پس از حدود 62 دقیقه به پایان رسید! 

sh-kashan---Damash--10--zWYIZDY

 

sh-kashan---Damash--11--xNGMOx3

 

*درحالی که بازیکنان دو تیم پس از اتمام زمان استراحت بین دو نیمه، بیش از 6-7 دقیقه در زمین مسابقه آماده بازی بودند، داور به دلیل برخی مشکلات در جایگاه ویژه استادیوم امیر کبیر از آغاز بازی در نیمه دوم امتناع می کرد. 

*در صحنه ای کاملا مشکوک در حالی که به نظر حامد اکبری پور بر روی خط و درون محوطه جریمه شهرداری کاشان سرنگون می شود، داور مسابقه از اعلام پنالتی امتناع و ضربه آزاد چسبیده به محوطه جریمه برای داماش را اعلام می کند. این موضوع سرآغاز بخش دوم توقف مسابقه می شود و در نهایت به درخواست و تحریکات تعجب برانگیز ناظر و داور چهارم بازی، این بازی از سوی داور نیمه تمام باقی می ماند!

sh-kashan---Damash--8--BYEXTSK

 

sh-kashan---Damash--9--zPDMGKl

  

*کانال رسمی باشگاه شهرداری کاشان که از روز پیش از مسابقه در اقداماتی عجیب به حاشیه پردازی بر علیه تیم و هواداران داماش گیلان پرداخته بود، در حین مسابقه نیز علاوه بر اینکه از الفاظ زشت و نامناسبی در گزارش لحظه به لحظه مسابقه ارائه میداد، اقدامات تحریک آمیز بسیاری را انجام داد و جالب آنکه دقایقی پس از خروج داوران از زمین مسابقه بازیکنان این تیم بلافاصله تعویض لباس کرده و به سمت هواداران خودی رفتند تا به نوعی آنها را برای استفاده از الفاظ نامناسب بیشتر تحریک نمایند. 

انتشار فایل صوتی توهین آمیز از لیدر این تیم در کانال باشگاه که سند آن موجود است از جمله رفتارهای موهون این باشگاه بود! 

 

 حاشیه نگاری: مهرداد ثابت

عکس ها: علی خیرخواه  

 

 

 

کلمات کلیدی گیلان گزارش حاشیه نگاری گزارش ورزش گیلان ورزش فوتبال شهرداری کاشان و داماش گیلان شهرداری کاشان سایت هواداران داماش گیلان رشت داماش گیلان حاشیه نگاری damash guilan

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.