فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
هادی طباطبایی: لیگ دسته‌های پایین کثیف است

هادی طباطبایی: لیگ دسته‌های پایین کثیف است

دروازه‌بان سابق استقلال و تیم ملی که اکنون هدایت تیم داماش گیلان را برعهده گرفته به انتقاد از شرایط و ناپاکی فوتبال در لیگ دسته پایین پرداخت.

به گزارش وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان به نقل از "ورزش سه"، هادی طباطبایی که سابقه حضور در تیم امید را نیز در کارنامه دارد، در این فصل عهده دار نیمکت داماش گیلان شده و امیدوار به صعود به همراه این تیم به لیگ دسته اول است. با این حال اتفاقاتی در هفته‎های اخیر رقم خورده که باعث اعتراض او شده است. طباطبایی در این خصوص می‌گوید: در این چند وقت اتفاقاتی در فوتبال دیدم که تا به امروز ندیده بودم. متاسفانه هیچ نظارتی هم به لیگ‌های پایین‌تر نیست.

دروازه‌بان سابق استقلال و سرمربی کنونی داماش در ادامه گفت: اتفاقات عجیبی در لیگ دو رقم می‌خورد که با خودم می‌گویم ای کاش هیچ وقت وارد استادیوم یا مربی‌گری نشده بودم. متاسفانه فوتبال کثیفی را در لیگ‌های پایین‌تر شاهد هستیم و علیرغم این همه فساد، نظارتی هم صورت نمی‌گیرد. بعد همین بازیکنان و مربیان هستند که وارد لیگ‌های بالاتر می‌شوند. نفراتی که در لیگ پایین سالم کار نکردند هیچ وقت نمی‌توانند در دسته بالاتر هم سالم باشند.

طباطبایی با ابراز تاسف از این اتفاقات گفت: نگران این فوتبال هستم، نگران اتفاقاتی که در لیگ‌های پایین‌تر می‌افتد و هر چه فریاد می‌زنیم کمیته اخلاق نظارت کند، باز هم آن‌ها کار خودشان را انجام می‌دهند و هیچ نظارتی هم نمی‌شود.

 

 

کلمات کلیدی گیلان ورزش سه ورزش وارش اسپرت هادی طباطبایی لیگ دو فوتبال سرمربی داماش سایت داماش رشت دسته دو داماشی داماش گیلان داماش تیم داماش

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.

دیدگاه‌ها

  • کورش کورش

    درست لیگ های پایین کثیفه و آقای طباطبایی تیمتون ضعیف بازی میکنه با اینکه حریف ده نفره شده گل سوم هم تیمتون میخوره به نظرم تیم داماش مشکل داره و نیاز به تمرین زیاد و بازنگری داره

    بیشتر از ۲ سال پیش