فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
مختاری: کاشان امنیت لازم را نداشت / کمیته اخلاق به شرایط این دیدار رسیدگی کند

مختاری: کاشان امنیت لازم را نداشت / کمیته اخلاق به شرایط این دیدار رسیدگی کند

محمد مختاری درمورد دیدار قبل این تیم مقابل شهرداری کاشان گفت: در روزی که بد بودیم، مغلوب شهرداری کاشان شدیم.

به گزارش وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان، کاپیتان داماش درمورد اتفاقات بازی شهرداری کاشان و داماش گیلان گفت: ازهمان لحظه ی اول که ما مشغول گرم کردن بودیم، کاشانی ها بدون هیچ دلیل خاصی شروع به فحاشی نسبت به مردم رشت کردند و مشخص بود که فحاشی ها از روز قبل از بازی برنامه ریزی شده بود. حتی بعد از بازی رفت در رشت نیز عوامل آنها با ادعاهای غیرواقعی درمورد هوادارانمان سعی در متشنج جو بازی داشتند. در حالیکه تا به حال این تعداد هوادار را در دیدارهای خودشان ندیده اند.

آنها حتی پس از آمدن ما به کاشان نیز، شروع به فحاشی کردند و هواداران و بازیکنان ما هیچ توجهی به این حرکت آنها نشان ندادند. زیرا هم داماش هم هواداران آن، تجربه برخورد با برخوردهای بدتر از اینها را نیز در شهرهایی مانند انزلی، تهران، آبادان و سایر شهرها داشته اند.

کاشانی ها پس از اینکه دیدند تلاش های آنها از روبرو با ناکامی همراه شده است، اقدام به شیطنت در جایگاه ویژه نمودند و به هرحال هر انسانی حدتحملی دارد و هواداران ما پس از مشاهده فحاشی ها و رفتارهای کاشانی ها و همچنین قضاوت ناعادلانه ی داور، از خود واکنش نشان دادند.


وی در ادامه اشاره ای نیز به داوری مسابقه کرد و گفت: داوری بازی را خوب آغاز کرد اما پس از آنکه کاپیتان تیم کاشان دراعتراض به دریافت کارت زرد به او دست درازی کرد، سوت های وی درادامه مسابقه بصورت کاملا آشکار به سود تیم کاشان شد.

وی با اشاره به صحنه ای که داور مسابقه را نیمه تمام گذاشت، گفت: داور می بایست در آن صحنه تیم آنها را ٩ نفره می کرد اما اشتباهی به یکی دیگر از بازیکنان آنان کارت زرد داد و پس از اینکه از کمک داوران نام بازیکن خاطی را پرسید و آنها نیز نام اورا نمی دانستند!!! اقدام به ایجاد وقفه در بازی کرد و جالب آنکه بازیکنان کاشان نیز با وی ترکی حرف میزدند و ما نیز چیزی از ترکی حرف زدن آنها متوجه نمی شدیم. اما به هر صورت داور مسابقه به بهانه ی سنگی که بسوی کمک داور پرتاب شده بود بازی را قطع کرد.
جالب است بدانید این همان سنگی بود که کاشانی هادر نیمه اول بسوی کمک داور پرتاب کردند و این عامل بهانه ای برای قطع بازی در نیمه دوم شد.

به هرصورت داور نباید بازی را بدلیل پرتاب آب معدنی قطع کند زیرا درجاهای دیگر ، حدود بیست هزار نفر به داور فحاشی می کنند اما بازی ادامه می یابد وی امنیت بازی را نیز در حد فاجعه بار توصیف کرد و با بیان اینکه تنها سه سرهنگ را ( بدون سرباز) مأمور تأمین امنیت بازی کرده بودند، ادامه داد: اگر هواداران کاشان در آن لحظه از هواداران ما نمی ترسیدند و به سوی آنها حمله می کردند، فاجعه بسیار بدتری شکل می گرفت و مطمئنا حضور تنها سه یا چهار مأمور، نمی توانست امنیت بازی را تضمین کند. در واقع هواداران ما غیر از خودشان کسی را نداشتند و هیچ نیرویی برای امنیت آنها وجود نداشت.

وی در مورد سه بازی آینده نیز گفت: ما همیشه به امید تیم های دیگر نشسته ایم و به همین خاطر فرصت های بسیار خوبی را از دست داده ایم. ما اگر در دو بازی خانگی مقابل برق و کاشان پنج امتیاز را ازدست نمی دادیم، الان با سیزده امتیاز شانس مسلم صعود به لیگ یک بودیم. ما در مقابل برق دو پنالتی را از دست دادیم و کاشان نیز تیمی نبود که بتواند در رشت از ما مساوی بگیرد و حتی در زمین خودش مارا ببرد.

با این وجود ما اگر بتوانیم در سه بازی آینده خود،٧امتیاز بگیریم از شانس خوبی برای صعود بعنوان تیم اول برخوردار خواهیم و حتی اگر نتوانیم به عنوان تیم اول صعود کنیم می توانیم به عنوان تیم دوم راهی پلی آف شویم تا حداقل از شرمندگی هوادارانمان خارج شویم

بازیکن داماش در پایان در مورد شرایط مالی داماش گفت: بازیکنان تیم ما تا این لحظه حدود 50 درصد از قرارداد خود را دریافت نموده است.

به هرصورت آقای حاجی پور زحمت نگه داری از تیم را از ابتدای فصل تاکنون کشیده است. اما تیم داری نیز سختی های خاص خود را دارد و ایشان تاکنون سختی های زیادی را متحمل شده است.

مصاحبه: سینا معتدل - دی اسپورت

 

کلمات کلیدی گیلان کمیته انضباطی کاپیتان داماش گیلان ورزش گیلان ورزش وارش اسپرت هواداران داماش مدافع داماش گیلان محمد مختاری فوتبال سایت هواداران داماش گیلان سایت داماش گیلان سایت داماش رشت داماش باشگاه شهرداری کاشان بازیکن داماش گیلان بازی شهرداری کاشان damash

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.

دیدگاه‌ها

  • همشهری همشهری

    دوستان نمی خواهم بحث را به حاشیه بکشانم یا به هموطنهای ترکم که در همین رشت خدا را شکر با آرامش کامل در حال فعالیت هستند ، تهمتی بزنم. اما حرف آقای مختاری یعنی ترکی حرف زدن بازیکن یا بازیکنانی با داور!! را کنار فحاشی گسترده ای که چندی است به بهانه انتقاد نماینده محترم سوماسرا نثار گیلانی ها عده ای از هموطنهای ترکمان می کنند، فحش و تهمت به گیلانی ها به بهانه قطار قزوین و رشت و اینکه حق اردبیلی ها بوده!! حاشیه سازی در بازی ماشین سازی تبریز و پرسپولیس که به مرحوم هادی نوروزی هم رحم نکردند و....... را کنار هم قرار دهید. به خدا منظورم با اکثریت ترکها نیست. اما بچه ها یک اتفاقاتی را در ایران اقلیتی از هموطنها عمداً می خواهند کلید بزنند. یک روز بنر می زنند به شهر ترک نشین رشت خوش آمدید که ما خیلی آروم جمع اش کردیم در تبریز همچین بنری بزنند قیامت به پا می کنند. قازیان می روی چند جا پارچه نصب کردند یاشاسین آذربایجان در رودبار و منجیل هم من همچین موردی را دیدم. یکی از دوستهای من که هشتپری سراب قبول شد بعد از یک ترم به من گفت یا انصراف می دهم یا به گیلان یا هرجای ایران باید انتقالی بگیرم. باید حواسمان را جمع کنیم یک عده عمداً ما را نشانه گرفتند. تهران را خراب کردند حالا هم می خواهند ما را هم نابود کنند. پیشتر گفتم در بازی برگشت با فومن تماشگرهای ما عالی کار کردند بایستی حواسمان را بیشتر جمع کنیم ان شاءالله فردا هم سپید رود با قدرت از زمین بیاد بیرون ما هم دیگر گرفتار این بد اخلاقی ها شویم که به نظر من رشت بهترین جای ایران و جهانه.

    بیشتر از ۲ سال پیش
  • Siavash Siavash

    اقای مختاری شما و مربی هم مقصر هستد چرا پنالتی دادی بازیکن ۲۰ کیلویی هوتن چرا همه ضربه ایستاگی هوتن خراب بازی با کاشان هوتن دفاع اخر چکار می کرد خوب ۵ امتیاز مفت

    بیشتر از ۲ سال پیش