فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
نوستالژی/ قدردانی استاندار فقید گیلان از مدیرعامل و اعضای باشگاه پگاه(داماش) + تصویر نامه

نوستالژی/ قدردانی استاندار فقید گیلان از مدیرعامل و اعضای باشگاه پگاه(داماش) + تصویر نامه

به گزارش وارش اسپرت-تارنمای هواداران داماش گیلان، ورزشکاران گیلانی استاندار قهرمانی را ورزشی ترین استاندار تاریخ استان گیلان می دانند که درخشش تیم های والیبال، بسکتبال، فوتسال بانوان، کاراته و ... داماش گیلان در لیگ های کشور ارتباط مستقیم به حمایت های مهندس قهرمانی از بخش خصوصی داشت.

 


بهترین افتخار فوتبال رشت نائب قهرمانی پگاه گیلان در جام حذفی باشگاه های کشور با مدیریت دکتر شاد و سرمربی گری نادر دست نشان در زمان استانداری مهندس قهرمانی بود که آن تیم در ذهن فوتبال دوستان رشتی به "پگاه افسانه ای" ثبت شده است. 

از اقدامات شایان ذکر مهندس روح الله قهرمانی می توان به برگزاری همایش قدردانی از اعضای تیم پگاه گیلان در استانداری گیلان اشاره کرد که تقدیرنامه ای از سوی استاندار ورزش دوست و محبوب گیلانی ها خطاب به مدیرعامل وقت باشگاه پگاه گیلان به دست وارش-اسپرت رسیده است که برای اولین بار برای عموم مردم منتشر می کنیم، در این تقدیرنامه که تصویرش در زیر موجود است، استاندار قهرمانی در نامه ای خطاب به دکتر اسماعیل شاد، قدردانی خود را از مدیرعامل و اعضای تیم پگاه گیلان، که موجب ایجاد حس غرور و افتخار برای مردم قهرمان پرور گیلان شدند اعلام می دارد.

 

کلمات کلیدی پگاه گیلان وارش نوستالژی مدیرعامل فوتبال عکس سایت هواداران داماش سایت رسمی داماش سایت داماش روح الله قهرمانی رشت دکتر شاد داماش تیفوسی داماش اسماعیل شاد استاندار قهرمانی

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.