فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
اعلام آمادگی ۲۵۰ فوتبالیست در سه رده برای حضور در تست داماش / استارت داماشی ها از هفته آتی

اعلام آمادگی ۲۵۰ فوتبالیست در سه رده برای حضور در تست داماش / استارت داماشی ها از هفته آتی

با پایان یافتن مهلت ثبت نام جهت حضور در تست باشگاه داماش گیلان، بیش از 250 فوتبالیست در سه رده سنی در تست مذکور ثبت نام کردند.

به گزارش وارش اسپرت - پایگاه خبری و تحلیلی ورزش گیلان به نقل از روابط عمومی باشگاه داماش، با توجه به رویکرد مدیریت باشگاه داماش گیلان در شناسایی و استفاده از پتانسیل بومی برای فصل پیش روی ، به منظور شناسایی این استعدادها از فوتبالیست های بومی در سه رده سنی جوانان ، امید و سهمیه زیر بیست و سه سال در روزهای هفتم و هشتم تیر ماه در محل دفتر این باشگاه ثبت نام به عمل آمد که با پایان یافتن مهلت مقرر بیش از 250 فوتبالیست برای حضور در این تست اعلام آمادگی کردند.
تست مذکور از اوایل هفته آینده زیر نظر کادر فنی باشگاه در زمان و مکان مقرر و پس از زمان بندی و هماهنگی لازم که به اطلاع متقاضیان رسانیده خواهد شد، برگزار خواهد گردید.
شایان ذکر است که این تست اولین اقدام در راستای آماده سازی برای فصل آینده خواهد بود و به این ترتیب داماشی ها از هفته آینده برای فصل جدید استارت خواهند زد.

 

 

کلمات کلیدی داماش گیلان رشت داماش گیلان تست داماش بازیکنان رده پایه داماش داماشی پایه داماش پایه تست داماش گیلان داماشی ها وارش اسپرت فوتبال ورزش ورزش گیلان جوانان داماش نوجوانان داماش امید داماش damash

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.