فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
آخرین اخبار و شنیده ها از نقل و انتقالات باشگاه داماش / کاپیتان سابق داماشی ها در یک قدمی بازگشت

آخرین اخبار و شنیده ها از نقل و انتقالات باشگاه داماش / کاپیتان سابق داماشی ها در یک قدمی بازگشت

کاپیتان سابق داماشی ها در راه بازگشت به جمع لاجوردی پوشان رشت است. 

به گزارش وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان، محمدرضا مهدوی هافبک کهنه کار رشتی و کاپیتان سابق داماشی ها طی روزهای گذشته مذاکراتی را با مدیریت باشگاه داماش انجام داده است  و در صورت توافقات نهایی به زودی بار دیگر بازوبند کاپیتانی داماش را بر بازو خواهد بست. 

مهدوی 36 ساله که فصل گذشته را در تیم سپیدرود رشت و در لیگ یک سپری کرد، سال ها در داماش گیلان بازی کرده است و در تیم هایی مثل استیل آذین و استقلال خوزستان نیز عضویت داشت. 

همچنین شنیده های وارش اسپرت حاکی از آن است که داماشی ها با میلاد پورمحسن مدافع چپ سالیان گذشته سپیدرود که از میانه های فصل پیش به تیم گلگهر سیرجان پیوسته بود به توافقاتی دست یافته است. 

محمد همرنگ، کنعان طاهرنژاد، آرمین منفرددوست، احسان عبدی، هادی سهرابی، حامد اکبری پور، سعید اسماعیل پور، شروین بزرگ، اشکان توانا، محمد دادرسی و چند بازیکن دیگر فعلا از جمله کسانی هستند که گفته می شود تا این لحظه به نسبت سایر بازیکنان احتمال بیشتری برای حضورشان در داماش فصل آینده وجود دارد. 

 

 

 

کلمات کلیدی گیلان کاپیتان داماش ورزش محمدرضا مهدوی فوتبال سایت داماش رشتی رشت داماشی ها داماش گیلان داماش بازیکن داماش damashi damash guilan

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.