فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
داماش گیلان ۳-۲ پاس گیلان / پیروزی در آخرین بازی دوستانه برابر حریف تکراری

داماش گیلان ۳-۲ پاس گیلان / پیروزی در آخرین بازی دوستانه برابر حریف تکراری

داماش گیلان در دیداری تدارکاتی پاس رشت را شکست داد. 

به گزارش وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان، تیم فوتبال داماش گیلان در آخرین بازی تدارکاتی اش پیش از شروع مسابقات جام حذفی باشگاه های کشور، عصر چهارشنبه (امروز) در زمین شهرداری رشت واقع در میدان امام حسین(ع) به مصاف تیم پاس گیلان رفت که در نهایت توانست این تیم را با حساب سه بر دو شکست دهد. 

گل های داماش گیلان در این مسابقه را سعید طالبی در نیمه نخست و محمدحسین جهاندیده و علیرضا تربره در نیمه دوم بازی به ثمر رساندند. 

داماشی ها پیش از این مسابقه چهار بازی تدارکاتی دیگر نیز برگزار کرده بودند که به ترتیب ابتدا برابر استقلال رشت با یک گل به پیروزی دست یافت، سپس برابر تیم های دسته سومی پاس گیلان و لیگ یکی نساجی قائمشهر به نتیجه تساوی یک بر یک رضایت داد و در نهایت جمعه گذشته برابر تیم دسته اولی مس کرمان در استادیوم انقلاب کرج به تساوی بدون گل دست یافت. 

داماشی ها در چهارچوب نخستین دور از رقابت های جام حذفی فوتبال باشگاه های کشور، از ساعت 20 روز دوشنبه شانزدهم مرداد در استادیوم شهید دکتر عضدی رشت میهمان دخانیات گیلان است. طبق اعلام کمیته مسابقات فدراسیون فوتبال ایران، مرحله دوم رقابت های جام حذفی با حضور تیم های لیگ یکی در روزهای 25 و 26 مرداد برگزار می شود و رقابت های لیگ دو نیز از اول شهریور آغاز خواهد شد. 

 

کلمات کلیدی گیلان پاس گیلان پاس رشت ورزش وارش اسپرت هواداران داماش لیگ دسته دو فوتبال سایت هواداران داماش گیلان سایت داماش رشت دیار وارش دوستانه داماش گیلان داماش تدارکاتی باشگاه داماش بازی های جام حذفی بازی تدارکاتی damash

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.