فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
سپیدرود ۱-۲ سیاه جامگان / دومین شکست سرخ پوشان در گام دوم + گزارش تصویری

سپیدرود ۱-۲ سیاه جامگان / دومین شکست سرخ پوشان در گام دوم + گزارش تصویری

در دومین هقته رقابت های لیگ برتر بازی تیم های رشتی و مشهدی با شکست دو بر یک سپیدرودی ها در  رشت دنبال شد.

به گزارش وارش اسپرت - پایگاه خبری و تحلیلی ورزش گیلان، این بازی نخستین دیدار خانگی  سپیدرود در لیگ برترمحسوب می شد و آنها قصد داشتند پس از باخت ناباورانه هفته اول، با حفظ شکست ناپذیری در عضدی به اولین پیروزی لیگ برتری در برابر هواداران خودی دست یابند اما در پایان تقدیر اینگونه رقم نخورد.

در حالی که نیمی از سکو های ورزشگاه به علت تعمیرات به روی هواداران بسته شده بود، سپیدرودی ها با ترکیبی متفاوت نسبت به دیدار هفته نخست خود پا به میدان گذاشتند، برای سپیدرود سید محمد حسینی، سیدهادی موسوی،  سیدمحسن حسینی، میلاد قربان زاده، مهرداد جماعتی، میثم فردوسی، سید محمد میری (کارت زرد ۶۹) ، غلامرضا رضایی، پویا نزهتی، میعاد یزدانی و میرهادی میرجوان به میدان رفتند.

 

در آغاز نیمه اول این مشکی پوشان مشهدی بودند که توپ و میدان را در اختیار گرفتند و توانستند در دقیقه ۱۳ به گل نخست خود روی نفوذ و ضربه تمام کننده کیوان امرایی دست یابند. پس از دریافت گل نخست این سپیدرودی ها بودند که توپ و میدان را در دست گرفتند و توانستند چندین موقعیت را برای خودشان ایجاد نمایند. در دقیقه ۲۶ که با تشویق بی امان هواداران حاضر در ورزشگاه بود که شوت سرکش میرجوان با مهار زیبای محمد ناصری منجر به کرنر برای سپیدرودی ها شد. در ادامه بازی ضربه سر موسوی که از بالای تیرک افقی دروازه به اوت رفت نیز از لحظات حساس نیمه اول بود. در ادامه نیمه اول دقیقه ۴۱ موقعیت ضربه ایستگاهی برای سیاه جامگان که در این صحنه  حسینی دروازه بان سپیدرود با مهار کامل توپ ، موقعیت را از آنها گرفت. در نیمه اول سیدرودی ها نتوانستند نتیجه را جبران نمایند و بازیکنان سیاه جامگان با یک گل برتری به رختکن رفتند. در  نیمه دوم سپیدرودی ها با فشار حملات خود توانستند موقعیت های متعددی را بر روی دروازه حریف خود ایجاد نمایند و در صحنه ایی زیبا میعاد یزدانی قیچی برگردانی زیبا را نواخت که ناصری توانست از زیر طاق بیرون بکشد و از فروریختن دروازه خود جلوگیری نماید.

اکبر میثاقیان سرمربی سیاه جامگان با تعویض های دفاعی خود در دقیقه ۵۷ امیرمحمد پناهی به جای احسان پیرهادی  و در دقیقه ۶۵  با آوردن گوران یرکوویچ به جای کیوان امرایی و در دقیقه ۶۸ با ورود یوری چولاک به جای وحید عسگری  ساختار دفاعی تیم خود را تحکیم نمود. نظرمحمدی نیز در نیمه دوم تعویض های خود را در دقیقه ۴۸  حسین کعبی به جای میلاد قربان زاده و در دقیقه ۶۳حسین ابراهیمی به جای غلامرضا رضایی اختصاص داد. در ادامه روند بازی این یاران میثاقیان بودند که توانستند روی ضد حملات به سوی دفاع قرمز پوشان یورش برند و در دقیقه ۷۹ به گل دوم خود  توسط پیام ملکیان دست یابند. بلافاصله پس از گل دوم سیاه جامگان، در دقیقه ۸۰ بازی داور با اعلام ضربه خطای  پنالتی بر روی پویا نزهتی به نفع سپیدرودی ها شمع امید را در دلشان روشن نمود.  پشت ضربه سهیل حق شناس یار تازه تعویض شده سپیدرود که در دقیقه ۷۸ به جای محمد میری وارد میدان شده بود، قرار گرفت و توانست ضربه را منجر به اولین گل سپیدرودی ها نماید. در  دقایق پایانی بازی نیز ضربه سر نزهتی در آستانه ورود به دروازه با دخالت مدافعین سیاه جامگان منجر به کرنر گردید و نتوانست سپیدرودی ها را از یک شکست خانگی نجات دهد. این اولین شکست خانگی سپیدرودی ها پس از ۴۳ بازی خانگی بدون شکست بود که در نخستین میزبانی لیگ برتری شان محقق شد. /رودسپید

 

گزارش تصویری این بازی، اختصاصی وارش اسپرت از دریچه دوربین پوریا بالازاده را در ادامه مشاهده میفرمائید: 

 

Sepidroud---Siahjamegan-ali-nazarmohammadi-BWXUAKT

 

Sepidroud---Siahjamegan--1--AAyYxIH

 

Sepidroud---Siahjamegan--2--xJYOCKh

 

Sepidroud---Siahjamegan--3--zHQFXyk

 

Sepidroud---Siahjamegan--4--yxZNUQh

 

Sepidroud---Siahjamegan--5--xVJVxYp

 

Sepidroud---Siahjamegan--6--tts-AIDTwKT

 

Sepidroud---Siahjamegan--7--ali-baharmast-xPCOyZg

 

Sepidroud---Siahjamegan--8--AXPYCwV

 

Sepidroud---Siahjamegan--9--CxKKzwM

 

Sepidroud---Siahjamegan--10--BxPzBvF

 

Sepidroud---Siahjamegan--11--BZHxwNG

 

Sepidroud---Siahjamegan--12--xRzwBZv

 

Sepidroud---Siahjamegan--13--hossein-ebrahimi-AXEJTVI

 

Sepidroud---Siahjamegan--14--zGAEGz2

 

Sepidroud---Siahjamegan--15--zQHyLQn

 

سهیل حق شناس

 

Sepidroud---Siahjamegan--17--BIzRAUC

 

 

 

 

 

کلمات کلیدی گیلان گزارش تصویری پایگاه خبری و تحلیلی ورزش گیلان ورزش وارش اسپرت لیگ دسته اول فوتبال عکس سپیدرود رشت سپیدرود سایت ورزش گیلان رشت دیار وارش بازی سپیدرود استادیوم عضدی sepidroud fc

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.