فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
در جلسه اخیر شورای شهر رشت/ مخالفان لایحه دوفوریتی کمک به تیم های فوتبال رشت چه کسانی بودند؟

در جلسه اخیر شورای شهر رشت/ مخالفان لایحه دوفوریتی کمک به تیم های فوتبال رشت چه کسانی بودند؟

دیار وارش: هشتمین جلسه شورای اسلامی کلانشهر رشت روز دوشنبه با حضور ده عضو برگزار شد.
به گزارش وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان، یکی از طرح های مهم مطرح شده برای فوتبال دوستانی رشتی در این جلسه طرح کمک مالی دو و نیم میلیاردی به تیم های فوتبال داماش گیلان و سپیدرود رشت بود.
پس از مطرح شدن طرح کمک مالی به دو تیم فوتبال رشت رای گیری انجام شد که از 10 عضو حاضر در شورا آقایان امیرحسین علوی ، حامد عبدالهی و حجت جذب با طرح این لایحه مخالفت کردند. همچنین دو عضو دیگر به نام فاطمه شیرزاد و محمدحسن علیپور علاوه بر موافقت با لایحه یک فوریتی، اما با لایحه دوفوریتی کمک مالی به تیم های فوتبال رشت در صحن شورا مخالفت کردند. 

 
همچنین تنها غایب امروز جلسه شورای شهر رشت محمدحسن عاقل منش به دلیل مسافرت خارج از استان بودند، که شاید در صورت حضور این عضو ورزش دوست و نزدیک به باشگاه داماش گیلان در این جلسه حتی طرح لایحه دوفوریتی کمک مالی به تیم های فوتبال رشت رای می آورد تا هواداران داماشی و سپیدرودی در طول زورهای آتی و تا بررسی لایحه یک فوریتی نگران لابی های پشت پرده نمی شدند!
لازم به ذکر است، احمد رمضانپور، فرهام زاهد، جلال الدین محمد شکریه، رضا رسولی و اسماعیل حاجی پور از اعضای موافق طرح دوفوریتی لایحه کمک مالی به داماش و سپیدرود بودند که علاوه بر این پنج عضو، همچنین فاطمه شیرزاد و محمدحسن علیپور صرفا از اعضای موافق طرح یک فوریتی محسوب می شدند. 

 

 

کلمات کلیدی وارش اسپرت هواداران داماش گیلان شورای شهر رشت شورای اسلامی کلانشهر رشت شورای اسلامی رشت سپیدرود سایت داماش گیلان رشت داماش گیلان داماش تیم فوتبال داماش باشگاه داماش damash

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.

دیدگاه‌ها

  • محمود محمود

    با احترام به شخصیت حقوقی و شرافت آقای علیپور حضور علیپور تو مراسم ها و عکسها چندش و غیر قابل تحمّله . . . ازتون خواهش میکنم که تصاویر ایشون رو تا حدّ امکان کنسل و سانسور کنید با دیدن تصاویر ایشون بیشتر از قبل به بی لیاقتی و بی برخورداری اینجایی ها فکر میکنم و این چقدر عذاب آوره لعنت بر جهل لعنت بر بی خردی و بیشعوری لعنت بر فقدان تعقّل و تفکّر که یک پاکبان و کارگرِ صفرِ شرکتی در جلسات پارلمان شهری جلوس اجلال کرده و آنوقت ما ،خفتگانِ در غرورِ بی نهایت خود ،اینچنین بر تاریخ و فرهنگ و جغرافیای خود مینازیم و میتازیم . . . ها ها ها ها ها

    بیشتر از ۲ سال پیش