فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
حامد عبدالهی: چرا باید به داماش یک میلیارد کمک بشود؟! / بنده با دو فوریت این طرح مخالف بودم و دلیل داشته ام

حامد عبدالهی: چرا باید به داماش یک میلیارد کمک بشود؟! / بنده با دو فوریت این طرح مخالف بودم و دلیل داشته ام

دیار وارش: حامد عبدالهی از مخالفان لایحه دو فوریتی کمک به داماش گیلان و سپیدرود رشت دلایل خود را تشریح کرد.

به گزارش وارش اسپرت – تارنمای هواداران داماش گیلان، حامد عبدالهی صاحب تالار گلستان و عضو شورای اسلامی پنجم شهر رشت که روز گذشته در جلسه شورای شهر مخالفت خود را با طرح لایحه دوفوریتی کمک به داماش و سپیدرود اعلام کرده بود، در فایلی صوتی که عصر امروز سه شنبه در سایت خبر راست منتشر شد، به بیان دلایل خود جهت این تصمیم پرداخت.

در ادامه متن این فایل صوتی را خواهید خواند، ضمن اینکه فایل را می توانید در انتهای این خبر بشنوید:  

"با سلام و احترام خدمت همه دوستان و عزیزان و طرفداران تیم سپیدرود عزیز، عرض سلام و احترام و خسته نباشید دارم.

دیروز ظاهرا مطالبی در فضای مجازی پس از اتمام جلسه شورای شهر مطرح شد به اینگونه که حامد عبدالهی مخالف کمک به تیم سپیدرود و داماش هست. بنده با دو فوریت این طرح مخالف بوده ام و دلیل هم داشته ام.

تیم سپیدرودی که حداقل تا الان 6-7 بازی خود را برگزار کرده است و کلی هزینه و معوقات دارد، یک میلیارد و پانصد میلیون تومان باید به آن کمک شود و تیم داماش که تا الان بازی انجام نداده است، یک میلیارد تومان. بنده با این موضوع مشکل داشته ام. تیم دسته اولی که حداقل برای تثبیت خودش در جدول حداقل ده میلیارد تومان پول نیاز دارد و هفت هشت برابر تیم دسته دومی نیاز دارد، باید یک میلیارد و پونصد کمک بگیرد و آن تیم یک میلیارد تومان باشد. شرایط شهرداری هم شرایط بسیار نامناسبی هست و سه ماه حقوق معوق داریم و مشکلات مالی هست که پرسنل زحمتکش شهرداری فرزندانشان نیاز دارند برای ثبت نام مدرسه، خرید لوازم و تحریر و پوشاک و یک سری مسائل که همه این مشکلات را دارند.

دوستان و همکاران ما در این زمینه واقعا در مضیقه هستند و اولویت باید همکاران ما باشند و بعد اینکه تیم سپیدرود، سپیدرود عزیزی که همه ما با آن خاطرات داریم و از قدیم عرض کردم و بارها گفتم که دوستان خوبمون اردشیر یعقوب زاده، حجت طاهری، آقای ایرج خوالی آرزو داشتیم که برویم و بازی دوستان را ببینیم و یا تا چند وقت گذشته که سهیل جان حق شناس از دوستان دوران کودکی بنده هستند و با تفکر و دیدگاه من با ورزش کاملا آشنا هستند و خاطره داریم. بعد چطور می شود که حامد عبدالهی مخالف باشد و دیگران از دوستانی که (مکث و خنده) ... در واقع موافق این موضوع باشند. خواستم این موضوع را مطرح کنم که سو تفاهمی پیش نیاید باز هم عرض میکنم که وظیفه همه ماست که به این دوتیم کمک بکنیم ولی هر کدام به اندازه شرایطی که در جدول و لیگ دارند به آن کمک شود.

 

دانلود فایل صوتی حامد عبدالهی

 

 

کلمات کلیدی حامد عبدالهی شورای شهر رشت وارش اسپرت سایت داماش ورزش گیلان سپیدرود رشت داماش رشت گیلان ورزش داماش گیلان damash سایت هواداران داماش سایت ورزش گیلان دیار وارش

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.