فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
اخبار کوتاه باشگاه داماش گیلان

اخبار کوتاه باشگاه داماش گیلان

وارش اسپرت
واليبال داماش گيلان راهي آمل شد

به گزارش روابط عمومي باشگاه داماش گيلان تيم واليبال اين باشگاه كه اردويي يك هفته اي را در رشت برپا نموده بود، جهت دیدار با تيم واليبال كاله مازندران در مرحله پلي آف ليگ برتر راهي آمل شد. شاگردان حسين معدني در طول روزهاي برگزاري اردو در رشت، با جديت و تلاش مثالزدني به تمرين پرداختتند و با روحيه اي بالا راهي ديار طبرستان شدند تا با كسب پيروزي در آمل گام بلندي به سوي قهرماني بردارند. داماش گيلان با ستارگاني چون عليرضا نادي، مجتبي عطار، حمزه زرريني، سعيد معروف و... در صورتيكه با بدشانسي مواجه نشوند، در آمل قادر خواهند بود تا دست به كار بزرگي زده و توانایی  خود را به اثبات برسانند تا در ديدار برگشت و در حضور هواداران پر شمار گيلاني دغدغه اي نداشته باشند.


شروعي دوباره براي فوتسال بانوان كشور

تيم فوتسال بانوان داماش گيلان در دور برگشت مسابقات ليگ برتر فوتسال بانوان كشور با قدرت به ميدان مي رود. به گزارش روابط عمومي باشگاه داماش گيلان تيم فوتسال بانوان داماش كه در دور رفت عليرغم ارائه بازيهاي خوب در اكثر ديدارها با بد شانسي و ضعف داوري مواجه شد، در اولين ديدار دور برگشت نبردي حساس و ديدني را در برابر تجارتخانه جنوب(بندرعباس) آن هم در خانه حريف  در پيش دارد. بانوان داماش گيلان كه اين روزها به دليل دعوت 3 بازيكن اين تيم به اردوي تيم فوتسال بانوان ايران از روحيه مناسبي برخوردار هستند، تلاش خواهند نمود تا در نيم فصل دوم ليگ برتر جبران مافات كرده و از حقانيت خود دفاع كنند. داماش گيلان با سرمربيگري پوران واحدي كه از مربيان خوب و شايسته كشور است و حضور نفرات شايسته اي چون مريم روحاني، معصومه جهانچي، نساء احدي، مدينه دين محمدي و... در ليگ برتر فوتسال بانوان كشور حرفهاي زيادي براي گفتن خواهد داشت.
متن کامل را در ادامه مطلب ببینید:

تيم هاي پايه داماش در مصاف با قطب هاي فوتبال اصفهان

تيم هاي پايه فوتبال داماش گيلان در اولين ديدار خود در سال 90 به مصاف تيم هاي قدرتمند اصفهاني مي روند. به گزارش روابط عمومي باشگاه داماش گيلان تيم فوتبال جوانان داماش به مربيگري كريم سرپرست كه از مدعيان اصلي حضور در مرحله بعدي ليگ برتر فوتبال جوانان كشور است، در روز 18 فروردين دیداری حساس و سرنوشت ساز را در برابر ذوب آهن اصفهان در پيش دارد كه اين ديدار قرار است در ساعت 15 و در ورزشگاه عضدي رشت برگزار شود. تيم فوتبال نو جوانان داماش گيلان نيز پس از تغييرات در كادر رهبري، ساعت 15 روز جمعه 19 فروردين  در رشت به مصاف سپاهان اصفهان مي رود تا با كسب موفقيت در اين پيكار به وضعيت خود در جدول سر و ساماني بدهد.


3 هفته پاياني ليگ يك همزمان برگزار مي شود

فدراسيون فوتبال در نظر دارد تا 3 هفته پاياني ليگ فوتبال دسته اول كشور را به شكل همزمان برگزار كند. به گزارش روابط عمومي باشگاه داماش گيلان و بنا بر اعلام غلامرضا بهروان رئيس سازمان ليگ دسته اول كشور، تمامي مسابقات هفته هاي بيست و چهارم تا بيست و ششم به صورت همزمان برگزار خواهد شد. همچنين اين رقابت ها تا پايان ارديبهشت ماه سال جاري به پايان مي رسد تا تيمهاي صعود كننده مشكلي براي حضور پر قدرت در رقابت هاي ليگ برتر نداشته باشند. شايان ذكر است در مسابقات فوتبال ليگ دسته اول كشور دو تيم اول هر گروه به شكل مستقيم به ليگ برتر صعود مي كنند و تيم هاي دوم دو گروه مي بايست در دو ديدار رفت و برگشت تيم سوم صعود كننده را مشخص كنند.

 

کلمات کلیدی تیم فوتسال داماش تیم والیبال داماش لیگ دسته اول دسته یک تیم های پایه داماش گیلان تیم فوتسال داماش تیم والیبال داماش لیگ دسته اول دسته یک تیم های پایه داماش گیلان تیم فوتسال داماش تیم والیبال داماش لیگ دسته اول دسته یک تیم های پایه داماش گیلان تیم فوتسال داماش تیم والیبال داماش لیگ دسته اول دسته یک تیم های پایه داماش گیلان

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.