فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
رنجی که رسانه‌های گیلان از ضعف روابط عمومی هیات فوتبال استان می‌برند!

رنجی که رسانه‌های گیلان از ضعف روابط عمومی هیات فوتبال استان می‌برند!

با توجه به حضور تیم فوتبال سپیدرود رشت در لیگ برتر انتظار می‌رفت که روابط عمومی هیات فوتبال گیلان نیز کیفیت فعالیت‌هایش را با لیگ برتر تطبیق دهد اما متاسفانه روابط عمومی این هیات تاکنون بسیار مبتدیانه و منفعلانه عمل کرده است. نمونه این مدعا عدم صدور کارت پوشش رقابت‌های لیگ برتر برای برخی خبرنگاران ورزشی استان است که متاسفانه با کم‌کاری این روابط عمومی پس از گذشت چند هفته از لیگ برتر همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.


با نگاهی به دوره مسئولیت مجتبی پوربخش در روابط عمومی هیات فوتبال کاملا مشخص می‌شود که این هیات بسیار پویاتر و در عین حال با گستردگی ارتباطی بیشتر عمل می‌کرد اما حال روابط عمومی این هیات در ایجاد تعامل مناسب با خبرنگاران و اصحاب رسانه ناتوان بوده و در این زمینه کاملا سلیقه‌ای و ناعادلانه عمل می کند. به طوری که سعی دارد ارتباط خود را با رسانه‌های منتقد قطع و فقط با رسانه‌های همسو در ارتباط باشد.


ضعف و ناتوانی مسئول روابط عمومی هیات فوتبال گیلان در حوزه کشوری هم کاملا مشهود است به طوری که باشگاه سپیدرود رشت در بین رسانه های کشوری کمترین سهم اخبار را به خود اختصاص می‌دهد. با توجه به اینکه استان گیلان تیم‌های متعددی در سطح کشور دارد نیاز به یک مسئول روابط عمومی قوی و یک تیم رسانه ای قوی و پویا کاملا مشهود است تا بتوان با تعامل مناسب و به دور از سلیقه و ارتباطات پشت پرده، با خلاقیت و تلاش بیشتر گامی مثبت برای پیشرفت و بیشتر دیده شدن فوتبال گیلان برداشت. به هر حال در عصرکنونی، اطلاع رسانی و ارتباطات نقش حیاتی را در حوزه ورزش و جلب توجه افکار عمومی ایفا می‌کند که امید است الماسخاله رئیس هیات فوتبال گیلان با تدبیر خود این نقطه ضعف بزرگ را رفع کند./ شمال ما

 

کلمات کلیدی پوربخش وهابی وارش هیات فوتبال مجتبی پوربخش علیرضا وهابی روابط عمومی رسانه داماش گیلان داماش

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.