فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
حاشیه نگاری بازی داماش گیلان - ترمه دستجردی یزد از نگاه وارش اسپرت + عکس

حاشیه نگاری بازی داماش گیلان - ترمه دستجردی یزد از نگاه وارش اسپرت + عکس

دیدار تیم های داماش گیلان و ترمه دستجردی یزد که در چهارچوب هفته دوم از مرحله نخست رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور در استادیوم شهید دکتر عضدی رشت برگزار می شد، در نهایت با دو گل میلاد پورصف شکن به سود داماشی ها خاتمه یافت. 

گزارش حاشیه نگاری این مسابقه از نگاه خبرنگار وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان را در ادامه این مطلب خواهید خواند: 

 

-در این بازی بلیط های سه تومانی که بر روی آن عبارت لیگ دسته اول نوشته شده بود توسط هیات فوتبال برای بازی داماش در لیگ دسته دوم فروخته می شد! حدود دو هزار هوادار از مسابقه داماش گیلان و ترمه دستجردی یزد استقبال کردند که به طور مجتمع در سکوهای پشت دروازه و تیفوسی ها مستقر شدند. 

 

-در بین تماشاگران ویژه این مسابقه حضور افشین چاوشی در کنار زمین و خوش و بش با وحید رضایی سرمربی داماش گیلان و دیگر داماشی ها و در ادامه مشاهده مسابقه از جایگاه جالب توجه بود. 

Damash-2-0-termeh-yazd--4--ExzSVEZ

 

-اسماعیل حاجی پور مالک داماش و عضو شورای شهر،‌ محمد مهدی الطافی مدیرعامل باشگاه داماش، فرهام زاهد عضو شورای پنجم شهر رشت و البته حضور فرامرز الماسخاله رئیس هیات فوتبال گیلان که پس از مدت ها در جایگاه ویژه بازی داماش را به نظاره نشست از جمله تماشاگران ویژه این بازی بودند.

 

-فرهام زاهد عضو شورای پنجم رشت در نیمه دوم از روی سکوها به تماشای دیدار داماش و ترمه یزد نشست. حضور او همراه با تشویق هواداران داماش گیلان بود. وی که نماینده موافق طرح لایحه دو فوریتی کمک به داماش و سپیدرود بود، با سوالات هواداران مبنی بر چگونگی امکان کمک شورا به داماش و ... مواجه شد که به پاسخگویی در این خصوص پرداخت.

Damash-2-0-termeh-yazd--30--farham-zahed-BzwvQGz

 

-میلاد پورصف شکن که در این بازی هر دو گل داماشی ها را به ثمر رساند، پس از به ثمر رساندن گل ها، تیشرتی که بر روی آن نوشته شده بود: دوباره میسازیمت داماش را به تماشاگران و دوربین ها نشان داد.  

Damash-2-0-termeh-yazd--26--milad-poursafshekan-CKvTQTB

 

Damash-2-0-termeh-yazd--33--safshekan-dobareh-misazimat-damash--CWEADvF

  

-حامد عبدالهی عضو مخالف شورای شهر رشت با طرح لایحه دوفوریتی کمک به داماش و سپیدرود از سوی هواداران داماش گیلان با شعارهایی به شدت مورد انتقاد قرار گرفت. 

Damash-2-0-termeh-yazd--15--havadaran-CzYWHEU

 

-در پایان مسابقه هواداران داماش گیلان بیشتر از سایر بازی ها به همراه بازیکنان به برگزاری مراسم جشن پیروزی پس از بازی پرداختند و با شعارهای متعدد از آن ها و در واقع تیم شان حمایت کردند.  

 

-اسماعیل حاجی پور مالک باشگاه داماش گیلان در انتهای بازی به شدت از سوی هواداران تیفوسی و پرشور داماش مورد تشویق قرار گرفت. تماشاگران در ادامه تشویق شان بر علیه حامد عبدالهی عضو شورای مخالف با طرح لایحه دو فوریتی کمک به داماش گیلان  و سپیدرود رشت شعار دادند که حاجی پور از آن ها با حرکات دست خواست که شعار ندهند. 

Damash-2-0-termeh-yazd--38--esmaeil-hajipour-v-mohammadreza-hajipour-CvQBAID

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کلمات کلیدی حاشیه نگاری گزارش حاشیه گزارش حاشیه نگاری بازی داماش وارش اسپرت داماش گیلان ترمه یزد رشت گیلان فوتبال ورزش تیم داماش سایت داماش هواداران داماش damash باشگاه داماش سایت هواداران داماش گیلان

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.