فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
وحید رضایی: برخلاف جریان بازی گل خوردیم / هواداران داماش در ایران تک هستند

وحید رضایی: برخلاف جریان بازی گل خوردیم / هواداران داماش در ایران تک هستند


سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان به تمجید از هواداران این تیم پرداخت و عنوان کرد که آنها در ایران تک و نمونه هستند.
به گزارش وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان، وحید رضایی سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان درخصوص بازی با تیم فولاد نوین اهواز گفت: تیم ما در هوای گرم و بالای ۴۰ درجه اهواز بازی را خوب شروع کرد ولی بر خلاف جریان بازی ما گل دریافت کردیم. بازیکنان با تلاشی که داشتند به بازی برگشتند و گل تساوی را زدند و با تساوی ۱ بر ۱ به رختکن رفتیم.

وی افزود: در نیمه دوم هم باتوجه به گرمای بالا، بازیکنان تمام تلاش خودشان را انجام دادند و خداروشکر گل برتری را زدیم. تیم حریف هم تیم بسیار خوبی بود و خیلی خوب بازی کرد و در ضد حمله ها بسیار خطرناک بود، داور هم باتوجه به این که جوان بود خیلی خوب قضاوت کرد.

رضایی در تمجید از هواداران داماش گفت: هواداران ما بهترین هستند و در ایران تک هستند. هواداران پرشوری که از دقیقه ۱ تا پایان بازی تیم را تشویق می کنند و یار و یاور ما هستند و خیلی روی آن ها حساب می کنیم و دلخوشی ما هستند.

سرمربی داماش در خاتمه گفت: تیم ما ۱۰۰درصد بومی است و هفته به هفته جلو می رویم تا ۳ امتیاز هر بازی را بگیریم تا در آخر فصل نتیجه خوبی کسب کنیم و به امید خدا، به لیگ یک صعود کنیم.

 

/ فرتاک ورزشی 

 

کلمات کلیدی گیلان ورزش وحید رضایی وارش اسپرت هواداران داماش مربی داماش لیگ دو فوتبال سرمربی داماش گیلان سایت هواداران داماش گیلان سایت داماش رشت داماش تیم داماش باشگاه داماش damash

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.