فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
حاشیه نگاری بازی داماش گیلان - قشقایی شیراز از نگاه وارش اسپرت + عکس

حاشیه نگاری بازی داماش گیلان - قشقایی شیراز از نگاه وارش اسپرت + عکس

داماش گیلان عصر امروز در حالی برابر قشقایی شیراز به تساوی یک بر یک دست یافت که تا به اینجای فصل چه در رقابت های جام حذفی و چه در رقابت های لیگ در خانه فقط به پیروزی دست یافته بود. حاشیه نگاری این بازی که در چهارچوب هفته هشتم از مرحله نخست رقابت های لیگ دو فوتبال باشگاه های کشور برگزار می شد را از نگاه خبرنگار وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان بخوانید: 

 

-در این بازی نیز همچون دیدارهای گذشته داماش در فصل جاری، از سوی هیات فوتبال گیلان بلیط فروشی شد. بلیط های سه هزارتومانی مربوط به رقابت های لیگ یک در این بازی نیز فروخته شد. نکته عجیب اینکه در فاصله ده دقیقه به شروع بازی جمع قابل توجهی از تماشاگران در پشت درب بسته استادیوم عضدی منتظر اجازه ورود بودند و در انتها نیز به دلیل مدیریت ضعیف با فشار جمعیت بخشی از هواداران راه ورود را باز کردند.نزدیک به سه هزار تماشاگر از این دیدار استقبال کردند.

damash-1-1-ghashghyi--30--havadar-tifoosi-ASwIISS

 

-بار دیگر نیمکت های قدیمی به عضدی برگشت و به نظر می رسد که نیمکت های ذخیره پیشین به استادیوم سردار جنگل انتقال داده شده باشند. 

damash-1-1-ghashghyi--3--zZKUZDw

 

-درحالی برخلاف هفته های گذشته، اسماعیل حاجی پور مالک باشگاه داماش به دلیل جراحی همسرشان در تهران به سر می برد و برای تماشای این مسابقه حضور نداشت، محمد مهدی الطافی مدیرعامل داماش گیلان، فرهام زاهد عضو ورزش دوست شورای شهر رشت، حسین کعبی و میثم تهیدست بازیکنان سپیدرود، مجتبی بیژن بازیکن رشتی تیم نساجی قائمشهر و... از جمله تماشاگران ویژه دیدار تیم های داماش گیلان و قشقایی شیراز بودند. 

damash-1-1-ghashghyi--23--DMSHOJL

 

damash-1-1-ghashghyi--17--BXPAFNO

 

 

 

-داماشی ها در دقیقه 2+92 روی ضربه ایستگاهی زیبای میلاد پورمحسن و در ریباند ضربه سر آرمین منفرد دوست که در دهانه دروازه توسط میلاد پورصف شکن وارد دروازه شد، به گل دوم رسیدند اما پرچم کمک داور خبر از آفساید بودن این گل داد تا آه از نهاد نیمکت نشینان سرمست از پیروزی و هواداران شادمان داماش بلند شود. 

damash-1-1-ghashghyi--28--CDZAUZZ

 

-تیم قشقایی شیراز که در انتهای بازی به سمت هواداران داماش آمد، مورد تشویق آن ها قرار گرفت. 

 

-احساساتی شدن و اشک های محمدرضا حاجی پور سرپرست داماش گیلان که پس از تشویق، با اشعاری خاص به خاطر زحمات وی و پدرش در زنده نگاه داشتن داماش، مورد تقدیر تیفوسی های داماش قرار گرفت از حواشی جالب توجه در انتهای مسابقه بود. 

damash-1-1-ghashghyi--29--mohammadreza-hajipour-DSCFEMB

damash-1-1-ghashghyi--31--COzSwRI

 

-هواداران داماش در انتهای مسابقه خواستار قدرت نمایی و پیروزی برابر نفت آبادان در رقابت های جام حذفی شدند. 

 damash-1-1-ghashghyi--34--farham-zahed-mohammadreza-hajipour-AJCOUxA

  

damash-1-1-ghashghyi--33--havadaran-BxHLZAO

 

 

 

 

کلمات کلیدی گیلان گزارش حاشیه نگاری ورزش گیلان وارش اسپورت وارش اسپرت فوتبال سایت هواداران داماش سایت داماش رشت داماش حاشیه نگاری حاشیه نویسی damash

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.

دیدگاه‌ها

  • کورش کورش

    به نظرم گل داماش آفساید نبود!!!!

    حدود یک سال پیش