فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
حسين معدني:هدف اصلي داماش شكست كاله مازندران در رشت است

حسين معدني:هدف اصلي داماش شكست كاله مازندران در رشت است

وارش اسپرت:  
وي با تبريك اين پيروزي شيرين به سرمربي، كادر فني و بازيكنان كاله تصريح كرد: بازي زيبا و تماشايي از دو تيم كاله و داماش شاهد بوديم و دو تيم توانستند به خوبي واليبال را در زمين اجرا كنند.

معدني با اشاره به عملكرد خوب تيم داماش افزود: فكر مي‌كنم كاله از فرصت‌هاي پيش رو به بهترين شكل ممكن استفاده كرد و توانست پيروز اين ديدار باشد.
سرمربي سابق تيم ملي واليبال كشور با رضايت از بازيكنان داماش يادآور شد: دستورات كادر فني داماش در زمين توسط بازيكنان به اجرا درآمد و اگر همانند ديدار روز چهارشنبه با كاله در رشت بازي كنيم يقينا در اين شهر كار را به سود خود تمام كرده و پيروز نهايي خواهيم بود.

معدني با تاكيد اينكه مي‌خواهيم كار به بازي سوم كشيده شود، اظهار داشت: با بازسازي شرايط روحي و رواني بازيكنان زمينه پيروزي داماش را در بازي آينده فراهم مي‌كنيم.
وي در پاسخ به خبرنگار درباره نحوه تشويق تماشاگران آملي اين ديدار بيان داشت: همه حواسم به بازي بوده و زياد به تماشاگران توجه نداشتم.(با این جوابش خیلی حال کردم.)

متن کامل مصاحبه را در ادامه مطلب ببینید:

سرمربي تيم واليبال داماش گيلان ادامه داد: بازيكنان داماش حرفه‌اي هستند و در بين تشويق تماشاگران بهتر بازي مي‌كنند و علاقه زيادي براي بازي با حضور تماشاچيان داشته و از بازي خود لذت مي‌برند.
وي تصريح كرد: در بازي گذشته يكي از بهترين قدرت‌نمايي داماش را در زمين شاهد بوديم.

معدني در مورد عملكرد كاله و كادر فني اين تيم مازندراني گفت: نماينده مازندران دور برگشت ليگ برتر را در مرحله گروهي خيلي خوب آغاز كرده و بازي‌هاي بي‌نقصي را از خود به نمايش گذاشت همچنين با توجه به شناختي كه از بهروز عطايي دارم كاله از مربي آگاه به مسايل روز واليبال، باهوش و ذكاوت بالايي سود مي‌برد و مطمئنا روز به روز وضعيت اين تيم بهتر مي‌شود.

وي درباره چگونگي قضاوت داوران در اين ديدار تاكيد كرد: ما اجازه ندارم درباره داوري بازي صحبت كنيم و اظهار نظري در اين مورد ندارم.

منبع:خبرگزاری فارس

 

کلمات کلیدی داماش گیلان کاله مازنداران حسین معدنی پلی آف والیبال داماش گیلان کاله مازنداران حسین معدنی پلی آف والیبال داماش گیلان کاله مازنداران حسین معدنی پلی آف والیبال داماش گیلان کاله مازنداران حسین معدنی پلی آف والیبال

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.