فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
وحید رضایی: برابر نفت آبادان بازی سختی داریم اما آماده ایم/ ساعت بازی را بدون هماهنگی تغییر دادند و به ما اعلام هم نکردند!

وحید رضایی: برابر نفت آبادان بازی سختی داریم اما آماده ایم/ ساعت بازی را بدون هماهنگی تغییر دادند و به ما اعلام هم نکردند!

 

سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان گفت: سازمان لیگ بدون هماهنگی با ما ساعت بازی با نفت آبادان را به خاطر دربی تهران تغییر داد.

به گزارش وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان به نقل از سایت باشگاه داماش، وحید رضایی در نشست خبری پیش از بازی با نفت آبادان در مرحله یک هشتم جام حذفی گفت: نفت آبادان تیم خوبی است که از بازیکنان و کادر فنی خوبی بهره مند است و بازی سختی برابر این تیم داریم. اما ما هم آماده این مصاف هستیم و بازیکنان داماش تمرینات خوبی را برای این بازی پشت سر گذاشته اند و آماده این بازی هستند.

وی ادامه داد: محمد طالبی بازیکن مصدوم ما برای بازی با نفت آبادان است. بازیکنان ما بازیکنان خوب و باکیفیتی از استان گیلان هستند.

سرمربی داماش گیلان در مورد شرایط این تیم در رقابتهای لیگ دسته دو گفت: سه تیم بالای جدول ۱۵ امتیازی هستند و ما به دلیل تفاضل گل و گل زده کمتر در رده سوم جدول هستیم.

وی افزود: بازیهای لیگ دسته دو برای ما از اهمیت زیادی برخوردار است و هدف اصلی ما صعود به لیگ دسته اول است.

وحید رضایی در خصوص تغییر زمان این بازی تصریح کرد: ساعت بازی بدون هماهنگی با ما تغییر کرده است و حتی به ما اعلام رسمی هم نکردند و ما از طریق سایت‌ها متوجه شدیم. ما یک باشگاه خصوصی با مالک خصوصی هستیم که با سختی و زحمات زیاد تیمداری می کنیم. هزینه سفر به آبادان و بازی با نفت برای ما به اندازه حداقل دو بازی لیگ دو است.

وی اذعان داشت: برنامه ریزی ما بر اساس ساعت اعلامی یعنی ساعت هجده بود و حتی بلیط برگشت هم تهیه کردیم. ما به احترام مسئولان سازمان لیگ در این بازی حاضر شدیم اما یکباره ساعت بازی به دلیل دربی تهران و اینکه تماشاگران بتوانند در استادیوم حضور پیدا کنند، تغییر کرد. کاش حداقل تغییر ساعت بازی را به ما اطلاع می دادند. ما از طریق رسانه ها از این تغییر بازی خبردار شدیم.

سرمربی داماش گیلان در پایان گفت: امیدوارم تماشاگران آبادانی فردا بازی خوبی را شاهد باشند.

 

 

کلمات کلیدی رشت گیلان ورزش فوتبال وارش اسپورت وارش اسپرت سایت داماش باشگاه داماش داماش گیلان تیم داماش damash هواداران داماش سایت هواداران داماش گیلان رشتی ها

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.