فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
اعلام برنامه و زمانبندی هفته های نهم تا هجدهم لیگ دو / تعطیلی ۳۷ روزه داماش در نیم فصل مجازی!

اعلام برنامه و زمانبندی هفته های نهم تا هجدهم لیگ دو / تعطیلی ۳۷ روزه داماش در نیم فصل مجازی!

برنامه و زمانبندی هفته های نهم تا هجدهم مرحله نخست لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور اعلام شد. 

به گزارش وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان، کمیته مسابقات سازمان لیگ، برنامه و زمابندی رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور تا هفته هجدهم مرحله نخست این مسابقات را اعلام کرد.
نکته قابل توجه در برنامه مسابقات تعطیلی 37 روزه داماشی ها است. داماش گیلان پس از برگزاری دو دیدار پایانی خود در نیم فصل واقعی دور نخست لیگ دو، در هفته نخست دور برگشت مطابق با دور رفت با قرعه استراحت وهفته سیزدهم به دلیل کناره گیری تیم ترمه دستجردی یزد استراحت دارد و همچنین پس از هفته سیزدهم، سه هفته نیز در نیم فصل مجازی لیگ دو برای تیم ها تعطیلات درنظر گرفته شده است. 

 

برنامه مسابقات در گروه اول این مسابقات که داماش گیلان در آن حضور دارد به این شرح است:
 

هفته نهم

سه شنبه 9/8/1396

مس نوین کرمان - شاهین شهرداری بوشهر / ساعت 14:30 - استادیوم شهید سلیمی کیا کرمان

نیروی زمینی تهران - شموشک مازندران / ساعت 14:45 - استادیوم شهدای نزاجا تهران 

چهارشنبه 10/8/1396

مقاومت تهران - داماش گیلان / ساعت 14:45 -استادیوم میلاد نور تهران

کارون اروند خرمشهر - گل ابریشم تهران / ساعت 15:00 - استادیوم نفت و گاز اروندان خرمشهر 

 

هفته دهم

دوشنبه 15/8/1396

شموشک مازندران - مس نوین کرمان / ساعت 14:15 - استادیوم هفتم تیر چالوس

فولاد نوین اهواز - نیروی زمینی تهران / ساعت 14:30 - استادیوم اختصاصی فولاد

شاهین شهرداری بوشهر - قشقایی شیراز/ ساعت 16:00 - استادیوم بهشتی بوشهر

سه شنبه 16/8/1396

داماش گیلان - کارون اروند خرمشهر / ساعت 14:30 - استادیوم شهید دکتر عضدی رشت

 

هفته یازدهم

دوشنبه 22/8/1396

مس نوین کرمان - فولاد نوین اهواز / ساعت 14:00 - استادیوم سلیمی کیا کرمان

قشقایی شیراز - شموشک مازندران / ساعت 14:00 - استادیوم دستغیب شیراز

گل ابریشم تهران - داماش گیلان / ساعت 14:15 - استادیوم عطر سیب باقر شهر

مقاومت تهران - شاهین شهرداری بوشهر / ساعت 14:15 - استادیوم میلاد نور تهران 

 

هفته دوازدهم

سه شنبه 30/8/1396

مس نوین کرمان - نیروی زمینی تهران / ساعت  14:00 - استادیوم سلیمی کیا کرمان

مقاومت تهران - شموشک مازندران / ساعت 14:00 - استادیوم میلاد نور تهران

کارون اروند خرمشهر - شاهین شهرداری بوشهر / ساعت 14:15 - استادیوم نفت و گاز اروندان

چهارشنبه 1/9/1396

قشقایی شیراز - فولاد نوین اهواز / ساعت 14:00 - استادیوم دستغیب شیراز

 

هفته سیزدهم 

سه شنبه 7/9/1396

شموشک مازندران - کارون اروند خرمشهر / ساعت 14:00 - استادیوم هفتم تیر چالوس

نیروی زمینی تهران - قشقایی شیراز / ساعت 14:00 - شهدای نزاجا تهران 

فولاد نوین اهواز - مقاومت تهران / ساعت 14:00 - استادیوم اختصاصی فولاد

شاهین شهرداری بوشهر - گل ابریشم تهران / ساعت 16:00 - استادیوم شهید بهشتی بوشهر 

 

هفته چهاردهم 

چهارشنبه 29/9/1391

قشقایی شیراز - مس نوین کرمان / ساعت 14:00 - استادیوم شهید دستغیب شیراز

مقاومت تهران - نیروی زمینی تهران / ساعت 14:00 - استادیوم میلاد نور تهران

داماش گیلان - شاهین شهرداری بوشهر / ساعت 14:00 - استادیوم شهید دکتر عضدی رشت

گل ابریشم تهران - شموشک مازندران / ساعت 14:00 - استادیوم عطر سیب باقرشهر

 

هفته پانزدهم

 سه شنبه 5/10/1396

شموشک مازندران - داماش گیلان / ساعت 14:00 - استادیوم هفتم تیر چالوس 

مس نوین کرمان - مقاومت تهران / ساعت 14:00 - استادیوم شهید سلیمی کیا کرمان

نیروی زمینی تهران - کارون اروند خرمشهر / ساعت 14:00 - استادیوم شهدای نزاجا

فولاد نوین اهواز - گل ابریشم تهران / ساعت 14:00 - استادیوم اختصاصی فولاد اهواز

 

هفته شانزدهم

سه شنبه 12/10/1396

گل ابریشم تهران - نیروی زمینی تهران / ساعت 14:00 - استادیوم عطر سیب باقر شهر تهران

مقاومت تهران - قشقایی شیراز / ساعت 14:00 - استادیوم میلاد نور تهران

داماش گیلان - فولاد نوین اهواز / ساعت 14:00 - استادیوم شهید دکتر عضدی رشت

کارون اروند خرمشهر - مس نوین کرمان / ساعت 14:00 - استادیوم نفت و گاز اروندان

 

هفته هفدهم

سه شنبه 19/10/1396

مس نوین کرمان - گل ابریشم تهران / ساعت 14:00 - استادیوم شهید سلیمی کیا کرمان

قشقایی شیراز - کارون اروند خرمشهر / ساعت 14:00 - استادیوم شهید دستغیب شیراز

شموشک مازندران - شاهین شهرداری بوشهر / ساعت 14:00 - استادیوم هفتم تیر چالوس

نیروی زمینی تهران - داماش گیلان / ساعت 14:00 - استادیوم شهدای نزاجا تهران

 

هفته هجدهم 

دوشنبه 25/10/1396

گل ابریشم تهران - قشقایی شیراز / ساعت 14:00 - استادیوم عطرسیب باقر شهر تهران

داماش گیلان - مس نوین کرمان / ساعت 14:00 - استادیوم شهید دکتر عضدی رشت

کارون اروند خرمشهر - مقاومت تهران / ساعت 14:00 - استادیوم نفت و گاز اروندان خرمشهر

شاهین شهرداری بوشهر - فولاد نوین اهواز / ساعت 16:00 - استادیوم شهید بهشتی بوشهر

 

 مرحله نخست رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور در فصل 97-1396 در سه گروه یازده تیمی برگزار می شود که پس از اتمام این مرحله،چهارتیم برتر هر گروه به دور نهایی راه پیدا میکنند. 12 تیم حاضر در مرحله دوم نیز در دوگروه شش تیمی تقسیم خواهند شد که درنهایت تیم های نخست به همراه برنده مسابقه پلی آف تیم های دوم گروه ها به رقابت های فصل آتی لیگ دسته یک صعود خواهند کرد. 

 

کلمات کلیدی ورزش لیگ دو لیگ دسته دو فوتبال لیگ دسته دو فوتبال سایت لیگ دو سایت فوتبال گیلان سایت داماش دسته دوم دسته دو داماش گیلان داماش تیم داماش برنامه هفته نهم تا هجدهم لیگ دو برنامه مسابقات برنامه لیگ دو برنامه بازی های داماش برنامه بازی ها باشگاه داماش damash

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.