فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
وحید رضایی: بازیکنانم ۱۲۰ دقیقه جنگیدند / جای تماشاگرانمان در این بازی خالی بود

وحید رضایی: بازیکنانم ۱۲۰ دقیقه جنگیدند / جای تماشاگرانمان در این بازی خالی بود

امیدوارم بازیکنانم در لیگ 2 هم خوب کار کنند و بتوانیم از آن لیگ یک ماراتن است به لیگ دسته اول صعود کنیم. 

به گزارش وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان، وحید رضایی سرمربی داماش پس از شکست 2 بر یک تیمش مقابل صنعت نفت آبادان و حذف از مسابقات جام حذفی،‌ اظهار داشت:‌ بازی بسیار خوبی بود و به مردم آبادان و تماشاگران این تیم و مربی خوب صنعت نفت به طور ویژه تبریک می‌گویم. بازی را خوب شروع کردیم و تحت تأثیر حریف قرار نگرفتیم. موقعیت‌های زیادی داشتیم و خدا را شکر توانستیم از یکی از آنها استفاده کنیم و بازی را به وقت اضافه بکشانیم.

وی ادامه داد: در وقت‌های اضافه یک بازیکن ما مصدوم شد که این کار را برای ما سخت کرد اما همانطور که دیدید بازیکنان ما تا دقیقه 120 بازی جنگیدند. افتخار می‌کنم در تیم داماش کار می‌کنم و باید همه ما دست در دست هم دهیم و تلاش کنیم تا داماش را به روزهای خوب خود برگردانیم. ضمن اینکه جای تمام تماشاگرانی که قلبشان برای این تیم می‌تپد در این مسابقه خالی بود. امیدوارم بازیکنانم در لیگ 2 هم خوب کار کنند و بتوانیم از آن لیگ یک ماراتن است به لیگ دسته اول صعود کنیم.

 

کمالوند: امیدوارم دیگر با تیمی مثل داماش رو به رو نشویم / می‌دانستم بعد از 2 برد، دچار غرور می‌شویم 

همچنین فراز کمالوند سرمربی تیم صنعت نفت آبادان نیز پس از پایان مسابقه گفت: خدا را شاکرم که این مرحله سخت را پشت سر گذاشتیم. می‌دانستم بازیکنان‌مان مغرور می‌شوند. به دفعات گفتم که شوخی نیست، این بازی را جدی بگیرید.

وی ادامه داد: یکی این بازی بود و یکی هم بازی مقابل سپیدرود که بازیکنان ما خودشان نبودند. ما در این بازی ۱۰ توپ را گل نکردیم.

کمالوند اظهار داشت: پیروزی مقابل داماش یک قدم بزرگ به حساب می‌آمد چون صعود خیلی خوبی داشتیم. آرزویی که من دارم این است که دیگر هیچ‌وقت با چنین تیم‌هایی بازی نکنیم. اگر با استقلال و پرسپولیس روبه‌رو شویم خیلی راحت‌تریم تا اینکه بخواهیم مقابل تیمی مثل داماش قرار بگیریم. داماش امروز فوق‌العاده باانگیزه بازی کرد و انرژی دو بازی را در زمین گذاشت.

سرمربی صنعت نفت گفت: هم به بازیکنانم و هم به هواداران صنعت نفت تبریک می‌گویم و اگر کمی بازیکنانم بازیگوشی کردند به خاطر پیروزی در دو بازی گذشته بود. آنها امروز مغرورانه فوتبال بازی کردند. هواداران واقعی صنعت نفت این هواداران هستند. هواداران واقعی صنعت نفت آنهایی هستند که در نیم ساعت آخر بازی سنگ تمام گذاشتند. اگر آنها این طوفان را در نیمه اول به پا می‌کردند در همان نیمه کار را تمام می‌کردیم. به هر حال از صعود به مرحله بعدی جام حذفی خوشحالم. ما هم در جام حذفی صعود کردیم، هم سه برد پشت سر هم آوردیم و هم من به یک معیارهایی رسیدم که بتوانم تشخیص دهم که اگر می‌خواهم از بازیکنی استفاده کنم چه بازیکنانی را به زمین بفرستم.

 

کلمات کلیدی وحید رضایی سرمربی داماش رشت گیلان ورزش ورزش گیلان وارش اسپرت سایت هواداران داماش گیلان کنفرانس مصاحبه damash

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.