فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
عضویت سعید حسنی پور در کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک

عضویت سعید حسنی پور در کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک

سعید حسنی پور کاراته کار قهرمان گیلانی و مربی تیم ملی کاراته ایران بعد از انتخاب و عضویت در کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران پیامی احساسی را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد و نوشت:

 

مرا عهدیست با جانان
ایران من ، که جانانِ منی
درود
درود بر تو که من و دیگر فرزندانت ، مرز تا مرز هماره تو را همچو مادر گرامی داشته ایم و به وجودت عشق می ورزیم .
و درود بر یکایک فرزندان غیورت چه آنان که در عرصه دفاع با شهادت مانع از فرو افتادن پرچم پر افتخارت شدند ، چه فرزندان ورزشکارت که به گونه ای دیگر با رشادت برای به اهتزاز در آمدن پرچم پر افتخارت در میادین بین المللی خون دلها خورده اند .


چند سال پیش ، آن هنگام که پرچم سه رنگِ الله نشانت سایه سرم بود و به احترامت در آوردگاه اینچئون دور افتخار می زدم ، روی سکوی شماره یکش ، آن هنگام که بغض گلویم را می فشرد ، با تو عهد بستم که خود را وقف بلندآوازه تر شدن نامت نمایم و شکر ایزد که تا به امروز ، همچنان بر آن عهد که بستم ، هستم .


و امروز پروردگار بزرگ را شاکرم که به لطف مدامش و به مدد دوستان هم دلم ، اعتماد سرآمدان و مدال آوران ملی ورزش ایران زمین را با به عضویت در آوردنم در اولین دوره فعالیت کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران ، نزد من به امانت گذاشت تا بتوانم همچنان در مسیر عمل به عهدم گام بردارم .


از همین روی و بدینوسیله کمال سپاس و قدردانی خود را از یکایک ورزشکاران برجسته کشورم که با نوشتن نامم در برگه رای به من اعتماد و فرصت خدمت به ایران ، آنان و ورزش وطنم را مهیا نمودند ، اعلام می دارم.


باشد که بیش از پیش در این جایگاه یاری ام کنید تا به اتفاق چهارده بزرگوار برگزیده دیگر که تیمی منسجم خواهند بود ، نمایندگان شایسته ای برای جامعه ورزشکاران ایران باشیم .


با احترام به ایران و ایرانیان
سعید حسنی پور
عضو کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک ایران
دارنده طلای بازیهای آسیایی اینچئون ٢٠١٤
مربی تیم ملی کاراته جمهوری اسلامی ایران

 

کلمات کلیدی حسنی پور وارش کاراته ورزش سایت ورزشی سعید حسنی پور کمیسیون المپیک

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.