فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
رییس فدراسیون گلف ایران در جلسه مشترک با سرپرست هیات گلف گیلان: گیلان می تواند در ردیف صدرنشینان گلف ایران قرار گیرد

رییس فدراسیون گلف ایران در جلسه مشترک با سرپرست هیات گلف گیلان: گیلان می تواند در ردیف صدرنشینان گلف ایران قرار گیرد

به گزارش وارش اسپرت-پایگاه خبری و تحلیلی ورزش گیلان، در جلسه مشترک دکتر کیکاووس سعیدی رییس و فریدون یوسف شاهی دبیر فدراسیون گلف ایران با مهدی لطفی سرپرست هیات گلف استان گیلان ، ریاست فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران گفت: گیلان از ظرفیت بالایی برای قرار گیری در ردیف صدرنشینان گلف ایران برخوردار است که شما می توانید با برنامه ریزی و مدیریت صحیح به این مهم نائل آیید.


دکتر سعیدی با اشاره به توجه ویژه دکتر مسعود سلطانی فر وزیر محترم ورزش و جوانان به ورزش گلف و البته استان گیلان و تاکید ویژه ایشان بر تقویت این رشته ورزشی و زیر مجموعه های آن در گیلان سر سبز افزود: امیدوارم احداث یک یا چند زمین گلف و تجهیز زیر ساخت های مربوطه در دستور کار و برنامه های آتی هیات گلف استان گیلان قرار گیرد.


ریاست فدراسیون گلف ایران ضمن تاکید بر اهمیت آموزش به علاقمندانِ این رشته و تربیت مربیان آن گفت: این فدراسیون آمادگی دارد در این حوزه نیز از هیات گلف استان گیلان پشتیبانی و حمایت کامل نماید .


دکتر کیکاووس سعیدی ریاست فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران در پایان افزود: گیلان می تواند در آینده ای نه چندان دور با برنامه ریزی صحیح و اصولی در ردیف صدر نشینان گلف ایران قرار گیرد.


در این نشست مشترک که سرپرست هیات گلف استان گیلان را دکتر نیما حاجتی سرپرست نایب رییسی و غفار تشکری سرپرست بازرسی هیات همراهی می کردند ، مهدی لطفی با معرفی گیلان و ترسیم سیمای ورزش استان بویژه وضعیت فعلی هیات گلف آن گفت: اولویت اول من از بدو آغاز بکارم بعنوان سرپرست هیات گلف گیلان آنهم پس از وقفه ای که در سطح مدیریت ارشد آن بوجود آمده بود ، حاکم نمودن انضباط اداری و مالی بود که بحمدالله اکنون تا حدودی محقق شده است.


وی در ادامه گفت ؛ گیلان با توجه به داشتن آب و هوای معتدل خزری ، اقلیم متنوع و زیبا ، داشتن سرمایه های انسانی بسیار و شکوفا از بستری مناسب برای ایجاد زیر ساخت ها ، تجهیز و توسعه آنها برخوردار است که در سند چشم انداز هیات ، تیم برنامه ریزی ما به این مهم توجهی ویژه دارد و در صورت تداوم حمایت های مسئولین در گیلان در کنار حمایت های جاریِ فدراسیون گلف ایران دست یافتنی خواهد بود.


مهدی لطفی سرپرست هیات گلف استان گیلان در خاتمه افزود: اعضای خانواده گلف گیلان دلهایی بزرگ و دریایی دارند و بزودی در سایه برنامه ریزی و تلاش همه جانبه خویش جایگاهی شایسته تر در گلف و رشته های ورزشی تابعه آن را در کشور به خود اختصاص خواهند داد .


گفتنی است در پایان این دیدار حکم سرپرستی هیات گلف استان گیلان توسط دکتر کیکاووس سعیدی رییس فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران به مهدی لطفی اهداء شد.

 

کلمات کلیدی گلف ورزش گیلان لطفی مهدی لطفی فدراسیون

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.