فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
محمدرضا حاجی پور: به کار در سکوت و عملگرا بودن اعتقاد داریم / در مورد بعضی سایت ها فعلا صحبتی نمی کنم!

محمدرضا حاجی پور: به کار در سکوت و عملگرا بودن اعتقاد داریم / در مورد بعضی سایت ها فعلا صحبتی نمی کنم!

سکوت نسبی خبری در تعطیلات 37 روزه مسابقات لیگ دو برای داماشی ها، این نگرانی را برای برخی از هواداران ایجاد کرده بود که داماش برنامه خاصی را دنبال نمی کند و تحرکی در زمینه جذب بازیکن هم ندارد. موضوعی که البته از طرف سرپرست این باشگاه رد می شود. 

محمدرضا حاجی پور سرپرست باشگاه داماش گیلان در گفتگویی با وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان، اعلام می کند که مدیریت و کادرفنی باشگاه به دنبال هیاهو نیست. او در این گفتگو از مذاکره با چند بازیکن برای جذب،  مسائل مربوط به لایحه کمک شهرداری و حواشی مربوط به یکی از سایت های استانی و... میگوید: 

 

Varesh-Sport.Com: در سکوت کامل خبری به سر می برید.

واقعیت این است که مدیریت باشگاه و کادرفنی تیم بیشتر به کار در سکوت و عمل گرا بودن اعتقاد دارند و دنبال هیاهو نیستند.

 

Varesh-Sport.Com: آیا مذاکراتی برای جذب بازیکن جدید انجام داده اید و تا چه حد به توافق رسیدید؟ و اینکه بازیکنی از لیست داماش خارج خواهد شد؟

فعلا کادرفنی لیستی به عنوان لیست مازاد به مدیریت ارائه نکرده است. در مورد جذب بازیکن هم با توجه به اینکه سه سهمیه بزرگسال داریم، در سه پست مذاکراتی را با بازیکنانی داشته ایم و به احتمال قریب به یقین سه بازیکن هم جذب داماش خواهند شد.

 

Varesh-Sport.Com: بازیکنان مذاکره شده، بومی هستند یا غیربومی؟

می توانند هم بومی باشند و هم غیربومی!

 

Varesh-Sport.Com: شایعاتی مبنی بر نزدیکی یکی دو بازیکن سابق داماش شنیده شده است، چقدر صحت دارد؟

هر گونه مذاکره ای را پیرو این شایعات تکذیب می کنم. اما در عوض با چند بازیکن بومی و غیربومی دیگر مذاکره شده است و به توافقاتی خوبی هم رسیدیم که در روزهای آتی اعلام خواهد شد.

 

Varesh-Sport.Com: شنیده می شد که بازیکنان شهرداری فومن تحت نظر کادرفنی داماش باشند، آیا تایید می کنید و در این خصوص به جمع بندی هم رسیدید؟

با آنکه کادرفنی داماش دو بازی شهرداری فومن را مشاهده کرد، اما در پست هایی که ما نیاز به جذب بازیکن داشتیم در شهرداری فومن بازیکنی مورد پسند قرار گرفته نشد.

 

Varesh-Sport.Com: چه میزان از قرارداد بازیکنان را پرداخت کردید؟

تا این لحظه بیست و پنج درصد قرارداد کل اعضای تیم به همراه پاداش ها پرداخت شده است. در تلاشیم که تا پایان مرحله اول به پنجاه درصد برسیم.

 

Varesh-Sport.Com: بالاخره لایحه کمک شهرداری به داماش و سپیدرود به کجا رسید؟

آقای شهردار هفته ی گذشته لایحه ای را با مکانیزم جدید برای حمایت از داماش و سپیدرود به شورای شهر فرستادند و اگر هیات رئیسه موافقت کند، لایحه جدید حمایت از تیم های فوتبال رشت در صحن شورا به رای گیری گذاشته خواهد شد.
حدود پنج ماه فقط تا پایان این فصل مسابقات باقی مانده است و این مدت باقی مانده اگر قرار است کمکی شود باید به صورت سریع انجام شود. اینکه بعضی دوستان معتقدند باید برنامه ریزی گسترده و بلند مدتی صورت بگیرید، برای پیش از آغاز فصل است، نه اکنون که هر دو تیم رشتی در شرایط حساسی قرار دارند.

 

Varesh-Sport.Com: آیا موضوع سامیر رجب اف، اسپانسر باکوئی ابتدای فصل گذشته داماش بسته نشده است؟ یکی از سایت های خبری گیلان هم به این موضوع پرداخته بود و تلویحا به اجحاف حق سامیر رجب اف توسط باشگاه داماش معتقد بود.

وقتی که آقای رجب اف ورود کردند قرار شد به داماش کمک های ویژه ای انجام دهند و در عوض حمایتی هم از ایشان انجام شود؛ اما ایشان در اوایل مسیر به دلیل سنگ اندازی های برخی افراد از نظر مالی، قطع همکاری کردند. البته بخشی از قرارداد تعدادی از بازیکنان، از پنج درصد تا بیست درصد را پرداخت کردند اما در ادامه و اردوی پیش از فصل کردان ایشان قطع همکاری کردند و بدین شکل ما در عمل انجام شده قرار گرفتیم.
شاید اگر ایشان ورود نمی کردند، تیم داماشی شکل نمی گرفت و روی حساب حرف ایشان بود که آقای حاجی پور ورود کردند. به حساب حرف ایشان تیمی گران با هزینه های بسیار زیاد بر روی دست ما گذاشته شد. از این بابت ناراحتیم و ما مجبور شدیم به خاطر شهرمان و تیم داماش پای کار بایستیم. البته از طرفی هم از ایشان تشکر می کنیم که با ورودشان یکی از دلایلی زنده ماندن داماش بودند.
در مورد بعضی از سایت ها فعلا صحبتی نمی کنم اما در فرصتی مناسب در مورد مدیرمسئول، بخش مالی که آن را ساپورت می کند، سیاست گذاری و دلیل دشمنی ها با داماش، برای آگاهی هواداران داماشی صحبت های مفصلی دارم!

 

Varesh-Sport.Com: سیاست باشگاه در خصوص طرح و رنگ امسال پیراهن داماش را جهت اطلاع هواداران پیگیر داماشی تشریح می فرمائید؟

ببینید در تمام تیم های دنیا هر فصل پیراهن های دوم و سوم تغییرات رنگ و طرح صورت می گیرد و در خصوص پیراهن اول رنگ ثابت اما طرح پیراهن تغییر می کند. در مورد داماش هم باید عرض کنم با توجه به اینکه ریشه این تیم رنگ آبی است و به آن اعتقاد داریم، اما برای متمایز بودن رگه های قرمز هم در پیراهن آبی ما مشاهده می کنید... چون ما معتقدیم هویت مستقل داریم و هواداران داماش هم تک تیمی هستند!
جهت اطلاع هواداران داماش که خیلی بر این موضوع حساس هستند باید عرض کنم، پیراهن اول داماش به احترام ریشه ی این تیم "آبی اما با تلفیقی از قرمز" است، پیراهن دوم تیم را هم به سبب خاطرات خوش فوتبال دوستان رشتی "فیروزه ای" انتخاب کردیم و پیراهن سوم هم که خیلی به ندرت استفاده می شود "قرمز با تلفیقی از آبی" است. البته جلوی تیم های آبی پوش هم سعی می کنیم پیراهن دوم(فیروزه ای) خودمان را به تن کنیم... ضمنا نباید از یاد ببریم که ما در لیگ دو سه دست پیراهن با تعداد زیاد در اختیار تیم قرار دادیم که در تیم های دیگر این لیگ کمتر دیده می شود.

 

Varesh-Sport.Com: آیا بالاخره به مرحله ای خواهیم رسید که البسه ی داماش عرضه ی هواداری داشته باشد؟

واقعیتش این است که ما در سطح آماتوری از لیگ فوتبال ایران قرار داریم و خیلی از افراد هم درخواست ایجاد فروشگاه هواداری داشته اند. با تولیدی که ما هم اکنون با آن کار می کنیم قرار شده است که یک یا چند تا از فروشگاه های ورزشی رشت را به عنوان نماینده فروش معرفی کنیم. اما با توجه به شرایط داماش در لیگ دو، فکر کنم نیاز نبود که تا این مرحله جز اولویت های باشگاه قرار می گرفت.

 

Varesh-Sport.Com: در مورد استفاده تیم داماش تهران از لوگوی اختصاصی داماش گیلان پیگیری انجام دادید؟

من از جزئیات اطلاعاتی ندارم اما فکر کنم در یکی از جلسات هیات مدیره این موضوع مطرح شد که قرار شد بحث حقوقی این موضوع را آقای فرهاد خراسانی مشاور حقوقی باشگاه داماش گیلان پیگیری نمایند.

 

Varesh-Sport.Com: آیا تصمیمی بر تشکیل تیم های پایه ندارید؟

بخش اعظمی از تیم امسال ما در سهمیه جوانان، امید و زیر 23 سال قرار دارند. ما ابتدا تصمیم داشتیم تیم دومی را در سطح سوپرلیگ استان داشته باشیم که برخی از دوستان معتقد بودند که امکان پذیر نیست. اما در سال آینده اگر مشکلی پیش نیاید حتما تیمی را جهت شرکت در لیگ برتر جوانان گیلان تشکیل خواهیم داد.

 

Varesh-Sport.Com: فصل دوم سرپرستی را تجربه می کنید، ارزیابی شما از چنین سمتی در باشگاه ها چگونه است؟

به نظر من در بین ارکان باشگاه، سرپرستی پردردسرترین رکن باشگاه است. شاید قبلا فکر می کردیم که سرپرست فقط وظیفه ثبت کارت زرد، قرمز، برگه تعویض و ... است اما برای من در این مدت انجام تمام کارهای تمرینی، اردو، سفرها و... را شامل می شد که علاوه بر اینها وظیفه اصلی سرپرست را مدیریت در ارتباط بازیکن و باشگاه، رابط کادرفنی با باشگاه و کادر اجرایی و مدیریت باشگاه می دانم و در واقع در این مدت از کار، زندگی، خانواده و تفریحم برای مهیا کردن شرایط تیم زدم.

 

Varesh-Sport.Com: و حرف پایانی...

امیدوارم تمام تلاش هایی که در حال انجام است موجب شود تا این فصل سال صعود داماش باشد و در پایان فصل کنار هوادارانمان جشن صعود بگیریم.

 

 

مصاحبه: مازیار اصغرزاده - مهرداد ثابت

منبع: www.Varesh-Sport.com

وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان (دیار وارش)

 

 

 

کلمات کلیدی گیلان کانال داماش ورزش وارش اسپرت هواداران داماش مهرداد ثابت محمدرضا حاجی پور مازیار اصغرزاده فوتبال سرپرست داماش سایت هواداران داماش سایت داماش رشت داماش حسین حاجی پور تیم داماش تلگرام داماش باشگاه داماش اینستاگرام داماش damash

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.