فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
حاشیه نگاری بازی کاسپین بهشهر - داماش گیلان از نگاه وارش اسپرت

حاشیه نگاری بازی کاسپین بهشهر - داماش گیلان از نگاه وارش اسپرت

دیدار تیم های داماش گیلان و نماینده مازندران در حالی با پیروزی یک برصفر داماشی ها در بهشهر به اتمام رسید که انواع و اقسام حواشی عجیب و غریب از چند روز قبل از برگزاری این مسابقه تا پایان بازی برای این دیدار رقم خورد. 

گزارش حاشیه نگاری این مسابقه از نگاه خبرنگار وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان را در ادامه خواهید خواند: 

 

-کاسپین امیرآباد بهشهر قرار است نام جدید نماینده مازندران در ادامه رقابت های لیگ دو باشد. شموشک مازندران که خود ابتدای فصل با خرید امتیاز شهید کریمی جویبار وارد مسابقات شده بود و به جای نوشهر که قرار بوده خاستگاه این تیم باشد در چالوس بازی می کرد، چند روز پیش از برگزاری دیدارش با داماش گیلان امتیاز خود را به بهشهر واگذار کرد تا داماشی ها برای آنکه بازی به تعویق نیفتد، به جای سفری 4 ساعته، رنج سفری ده ساعته برای برگزاری بازی هفته پانزدهم خود را به جان بخرند. 

 

-استادیوم محل برگزاری مسابقه به هیچ عنوان استانداردهای برگزاری یک مسابقه فوتبال را نداشت. ورودی تماشاگران، بازیکنان، خبرنگاران، عوامل اجرایی مسابقه و... تنها یک درب کوچک و با عرض یک متر بود و تمامی افراد می بایست از همین درب رفت و آمد می کردند! جایگاه خبرنگاران و تماشاگران تفکیک شده نبود و چمن استادیوم تقریبا از بین رفته است و همین امر باعث می شد تا بازیکنان نتوانند بازی راحتی را برگزار کنند.

 

-بازی درحالی آغاز شد که تنها دو توپ در استادیوم موجود بود و با هماهنگی های صورت گرفته دو توپ دیگر از مدرسه ای در همسایگی ورزشگاه قرض گرفته شد! نکته قابل توجه دیگر اینکه هیچ توپ جمع کنی در اطراف زمین دیده نمی شد و خود عوامل حاضر در کنار زمین می بایست توپ های خارج شده را به بازیکنان می رساندند.  

 

-سوت آغاز مسابقه در حالی نواخته شد که اصلا آمبولانسی در استادیوم نبود و آمبولانس از اواسط نیمه اول وارد استادیوم شد! 

 

-در حالی که داماشی ها قرار بود طبق هماهنگی ها از لباس های اول خود به رنگ آبی استفاده کنند، به دلیل اینکه نماینده مازندران از لباس فیروزه ای استفاده می کرد، به درخواست داور آن هم پیش از شروع مسابقه، داماشی ها با تغییراتی در شماره پیراهن ها از لباس سوم خود به رنگ قرمز استفاده کردند. 

 

-حسن رمضانی بازیکن فصل گذشته داماش گیلان از تماشاگران ویژه این مسابقه بود. 

 

-حدود 500 تماشاگر برای تماشای این مسابقه در ورزشگاه آزادی بهشهر حضور داشتند که به نظر بیشتر آن ها از مدارس همجوار به ورزشگاه آمدند. بازی در فضایی بدور از حاشیه بر روی سکوها برگزار شد. 

 

-طبق شنیده ها محل زندگی داور مسابقه در حدود 30 کیلومتری بهشهر قرار داشت! بهشهر در شرقی ترین نقطه مازندران قرار دارد و گویا محل زندگی داور نیز در فاصله ای کمتر از 30 کیلومتری بهشهر در استان گلستان بود و بدین ترتیب داور مازندرانی محسوب نمی شد!

 

-این مسابقه به طور زنده و تصویری از اینستاگرام وارش اسپرت با فیلمبرداری آرمان غریبی نیا پخش شد. همچنین این دیدار از طریق رادیو اینترنتی داماش گیلان با گزارش سیدعلی هاشمی و کانال تلگرام وارش اسپرت نیز پخش شد. 

 

ارسال گزارش: آرمان غریبی نیا
منبع: www.Varesh-Sport.com

وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان (دیار وارش) 

 

 

کلمات کلیدی گیلان گزارش حاشیه نگاری کاسپین بهشهر کاسپین امیر آباد پخش زنده وارش اسپرت هواداران داماش گیلان لایو فوتبال سایت داماش رشت رادیو داماش حاشیه نگاری بازی داماش حاشیه نگاری تلگرام داماش بهشهر باشگاه داماش بازی داماش اینستاگرام داماش damash

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.