فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
اعلام برنامه و زمانبندی هفته های هفدهم تا بیست و دوم لیگ دو

اعلام برنامه و زمانبندی هفته های هفدهم تا بیست و دوم لیگ دو

برنامه و زمانبندی هفته های هفدهم تا بیست و دوم (پایانی) مرحله نخست لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور اعلام شد. 

به گزارش وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان، کمیته مسابقات سازمان لیگ، برنامه و زمابندی رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور تا آخرین هفته از مرحله نخست این مسابقات به همراه یک دیدار معوقه را اعلام کرد.

بر این اساس برنامه این رقابت ها در گروه اول این مسابقات به شرح زیر است: 

 

هفته هفدهم

سه شنبه 19/10/1396

مس نوین کرمان - گل ابریشم تهران / ساعت 14:00 - استادیوم شهید سلیمی کیا کرمان

قشقایی شیراز - کارون اروند خرمشهر / ساعت 14:00 - استادیوم شهید دستغیب شیراز

شموشک مازندران - شاهین شهرداری بوشهر / ساعت 14:00 - استادیوم هفتم تیر چالوس

نیروی زمینی تهران - داماش گیلان / ساعت 14:00 - استادیوم شهدای نزاجا تهران

 

هفته هجدهم 

دوشنبه 25/10/1396

گل ابریشم تهران - قشقایی شیراز / ساعت 14:00 - استادیوم عطرسیب باقر شهر تهران

داماش گیلان - مس نوین کرمان / ساعت 14:00 - استادیوم شهید دکتر عضدی رشت

کارون اروند خرمشهر - مقاومت تهران / ساعت 14:00 - استادیوم نفت و گاز اروندان خرمشهر

شاهین شهرداری بوشهر - فولاد نوین اهواز / ساعت 16:00 - استادیوم شهید بهشتی بوشهر

 

معوقه هفته چهاردهم 

شنبه 30/10/96

مقاومت تهران - نیروی زمینی تهران / ساعت 14:00 - استادیوم میلاد نور تهران

 

هفته نوزدهم 

دوشنبه 2/11/1396

قشقایی شیراز - داماش گیلان / ساعت 14:00 - استادیوم شهید دستغیب شیراز 

فولاد نوین اهواز - کاسپین امیرآباد بهشهر / ساعت 14:00 - ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز

پنجشنبه 5/11/1396

مقاومت تهران - گل ابریشم تهران / ساعت 14:00 - استادیوم میلاد نور تهران 

نیروی زمینی تهران - شاهین شهرداری بوشهر / ساعت 14:00 - استادیوم شهدای نزاجا

 

هفته بیستم 

پنجشنبه 12/11/1396

کاسپین امیرآباد بهشهر - نیروی زمینی تهران / ساعت 14:00 - استادیوم آزادی بهشهر

گل ابریشم تهران - کارون اروند خرمشهر / ساعت 14:00 - استادیوم عطرسیب باقرشهر

داماش گیلان - مقاومت تهران / ساعت 14:00 - استادیوم شهید دکتر عضدی رشت

شاهین شهرداری بوشهر - مس نوین کرمان / ساعت 14:00 - استادیوم شهید بهشتی بوشهر

 

هفته بیست و یکم

چهارشنبه 18/11/1396

مس نوین کرمان - کاسپین امیرآباد بهشهر / ساعت 14:00 - استادیوم سلیمی کیا کرمان

قشقایی شیراز - شاهین شهرداری بوشهر / ساعت 14:00 - استادیوم شهید دستغیب شیراز

نیروی زمینی تهران - فولاد نوین اهواز / ساعت 14:00 - استادیوم شهدای نزاجا تهران

کارون اروند خرمشهر - داماش گیلان / ساعت 14:00 - استادیوم نفت و گاز اروندان خرمشهر

 

هفته بیست و دوم 

سه شنبه 24/11/1396

کاسپین امیرآباد بهشهر - قشقایی شیراز / ساعت 14:15 - استادیوم آزادی بهشهر

شاهین شهرداری بوشهر - مقاومت تهران / ساعت 14:15 - استادیوم شهید بهشتی بوشهر

داماش گیلان - گل ابریشم تهران / ساعت 14:15 - استادیوم شهید دکتر عضدی رشت

فولاد نوین اهواز - مس نوین کرمان / ساعت 14:15 - استادیوم اختصاصی فولاد اهواز

 

 مرحله نخست رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور در فصل 97-1396 در سه گروه یازده تیمی برگزار می شود که پس از اتمام این مرحله،چهارتیم برتر هر گروه به دور نهایی راه پیدا می کنند. 12 تیم حاضر در مرحله دوم نیز در دوگروه شش تیمی تقسیم خواهند شد که درنهایت تیم های نخست به همراه برنده مسابقه پلی آف تیم های دوم گروه ها (یعنی مجموعا سه تیم) به رقابت های فصل آتی لیگ دسته یک صعود خواهند کرد. 

 

کلمات کلیدی گیلان ورزش گیلان ورزش هواداران داماش گیلان لیگ دسته دوم فوتبال سایت هواداران داماش رشت داماش برنامه هفته هجدهم برنامه هفته های هفدهم تا بیست و دوم لیگ دو برنامه هفته نوزدهم برنامه هفته بیستم لیگ دو برنامه هفته بیست و یکم لیگ دو برنامه هفته بیست و دوم لیگ دو برنامه مسابقات لیگ دو برنامه مسابقات دسته دو برنامه مرحله اول لیگ دو باشگاه داماش گیلان damash

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.