فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
کارون اروند خرمشهر ۰-۰ داماش گیلان/ بدون گل، نتیجه نبرد بهترین خط دفاع و حمله لیگ دو

کارون اروند خرمشهر ۰-۰ داماش گیلان/ بدون گل، نتیجه نبرد بهترین خط دفاع و حمله لیگ دو

داماش در دیداری دور از خانه اروند را متوقف کرد تا نوار شکست ناپذیری پسران شهر باران همچنان حفظ شود. 

به گزارش وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان، در چهارچوب هفته بیست و یکم از مرحله نخست رقابت های لیگ دسته دو فوتبال باشگاه های کشور و در گروه یک این مسابقات، از ساعت 14 روز چهارشنبه 18 بهمن، تیم فوتبال داماش گیلان در استادیوم نفت و گاز اروندان خرمشهر میهمان تیم کارون اروند خرمشهر صدرنشین گروه بود، که در نهایت نبرد بهترین خط دفاع و بهترین خط حمله لیگ دو هیچ نتیجه ای در بر نداشت و این بازی با حساب بدون گل مساوی خاتمه یافت. 

داماشی ها که این در این دیدار با ترکیبی تلفیقی از بازیکنان اصلی و کمتر به بازی گرفته شده وارد میدان شده بودند با کسب این تساوی ضمن حفظ رکورد شکست ناپذیری خود در رقابت های لیگ دو، با 36 امتیاز و پیش از برگزاری آخرین هفته در جایگاه دوم تثبیت شد. اروند خرمشهر نیز با 42 امتیاز و کسب رتبه نخست گروه یک لیگ دو به کار خود پایان داد. 
 

ترکیب داماش گیلان: مسلم حق شناس، محمد مختاری (c)، کنعان طاهرنژاد، سید کاظم رحمانی، مصطفی آقاجانی، علی اصغر کریمی، هادی سهرابی، سعید طالبی، سید محمد اسلامی (آزاد جعفرزاده 55)، میثم میر پسندیده (آرمین منفرددوست 82) و میلاد پورصف شکن (علیرضا توکلی 90).

 

کلمات کلیدی گیلان گزارش بازی کارون اروند خرمشهر داماش گیلان کارون اروند خرمشهر ورزش وارش اسپرت فوتبال سایت هواداران داماش گیلان سایت داماش رشت داماش گیلان داماش تیم داماش باشگاه داماش dmash

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.