فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
در واکنش به ادعای مزدک میرزایی در خصوص محبوبیت داماش/ لطفا سری به آرشیو صدا و سیما بزنید!

در واکنش به ادعای مزدک میرزایی در خصوص محبوبیت داماش/ لطفا سری به آرشیو صدا و سیما بزنید!

پنجشنبه نوزدهم بهمن ماه 1396 ، باشگاه محبوب سپیدرود رشت در حالی جدال نابرابر با استقلال تهران را واگذار کرد ، که متاسفانه دچار حاشیه سازی و برخوردهای ناعادلانه ای است که نظیر آن را چند سال قبل در برخورد با باشگاه داماش گیلان نیز شاهد بودیم .

 

اما نکته ای که در حاشیه بازی سپیدرود رشت و استقلال تهران به چشم می خورد دستپاچگی و بلاتکلیفی دوستان در نحوه پخش تلوزیونی این مسابقه بود ، کم و زیاد کردن مداوم صدای تماشاگران حاضر در استادیوم که ظاهرا در انتقاد به یک برنامه تلوزیونی شعار میدادند و گزارش عجیب مزدک میرزایی نشان از اثر گزاری و مقبولیت انتقاداتی داشت که علی کریمی مربی سپیدرود رشت در این چند روز بیان کرده بود ، مزدک میرزایی ظاهرا سعی کرد که در دفاع از همکارانش به عدم ضدیت با فوتبال یک شهر در تعریفی ناشیانه و به شیوه ای ناشیانه تر در تمجید از باشگاه سپیدرود رشت و با توهین به باشگاه داماش گیلان ادعای واهی و مضحکی را مطرح کند. مطلبی که بیان آن در میانه گزارش یک بازی ، آنچنان بی مورد می نمود که این تصور را در بیننده زنده می کرد که گویی جناب میرزای متنی که به دستش رسانده اند را بازخوانی میکرده . متنی که عجیب شبیه به عقیده محدود کینه ورزان وعقده گشایانی است که اتفاقا درهمین نزدیکی یافت می شوند ، عده ای که در خیل عظیم هواداران سپیدرود رشت و داماش گیلان حتی معنی هیچ را هم شامل نمی شوند .


اما جناب آقای میرزایی ، شاید برای بیان چنین کلامی کمی تفکر و نگاهی به آرشیو برنامه محبوب خودتان کافی بود تا در انجام آن تجدید نظر کنید ، سئوال اینجاست آیا در آرشیو سازمان مطبوع تان تصاویر دیدارهای خانگی داماش یافت نمی شود ؟ شما که باید دیدار داماش و سپاهان در سی ام فروردین ۹۲ را به خوبی بخاطر داشته باشید ، همان دیداری که منجر به قهرمانی استقلال تهران شد یا نه ، شاید هم دلگیر از نمایش دلپذیر داماشی ها و شکست آبی ها در روز جشن قهرمانی شان هستید .

دسترسی به فیلم دیدارهای داماش و تراکتورسازی در رشت نباید آنقدرها سخت باشد . اگر برای شما دسترسی به فیلم بازهای داماش و صنعت نفت یا داماش و فولاد و یا داماش و ملوان در فصل نود و نود یک کمی دشوار است می توانید نگاهی به بازی داماش و پرسپولیس و یا استقلال در همان فصل داشته باشید ، جایی که به سختی هواداران دو سوگلی پایتخت ده درصد جایگاه خود را پر کردند . نکته ای که شما و امثال شما و حتی در رشت ، بعضی از دوستان شما ، در تحلیل خود از فضای فوتبالی این شهر غافل هستید شامل بدنه عظیم هوادارای فوتبال رشت است که ما بین دو تیم محبوب این شهر مشترک هست ، بدون شک هر کدام از این دو تیم هواداران خاص خود را داشته و دارند اما بدنه اصلی هواداری فوتبال رشت به علت سالها بی عدالتی که به فوتبال این شهر روا شده به هیچ چیز جز اعتلای نام رشت و فوتبال این شهر نمی اندیشد و اگر قادر به درک امری چنین بدیعی نیستید جز تاسف برای شما و البته دوستان شما کلامی باقی نمی ماند .
و درانتها ، بدون شک هواداران پرشور فوتبال رشت و دو تیم بزرگ و محبوب داماش گیلان و سپیدرود رشت بسیار باهوشتر از آن هستند که بازیچه چنین بازی های کودکانه ای قرار گیرند .

 

نگارنده: مجید محمدی 

منبع: ‌www.Varesh-Sport.com

وارش اسپرت -تارنمای هواداران داماش گیلان 

 

کلمات کلیدی گزارشگر وارش میرزایی مزدک میرزائی صدا و سیما سپیدرود رشت داماش گیلان داماش استقلال damash

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.

دیدگاه‌ها

  • محمد محمد

    مغرضانه نبود حرف گزارشگر بزرگ نمایی داره میشه حاشیه ها لطفا کنار عشقست داماش گیلان و اقای اسماعیل حاجی پور

    ۶ روز پیش
  • محمود محمود

    بسیار هم عالی امید اینکه طرفداران فوتبال شهرم هوشیار باشند و فکورانه رفتار کنند

    ۸ روز پیش