فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
پیش از برگزاری هفته پایانی لیگ دو: اسامی ۱۲ تیم راه یافته به مرحله نهایی + جداول سه گانه

پیش از برگزاری هفته پایانی لیگ دو: اسامی ۱۲ تیم راه یافته به مرحله نهایی + جداول سه گانه

دوازده تیم راه یافته به مرحله نهایی رقابت های لیگ دسته دو فوتبال باشگاه های کشور مشخص شد.

به گزارش وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان، با برگزاری هفته ماقبل پایانی گروه سوم لیگ دو، اسامی 12 تیمی که جواز حضور در مرحله نهایی مسابقات لیگ دو در فصل 97-1396 بدست آوردند، مشخص شد تا بدین ترتیب دیدارهای پایانی دور مقدماتی تنها برای تعیین رتبه و سیدبندی مرحله نهایی حائز اهمیت باشد.

در گروه یک مسابقات، تیم های کاروند اروند خرمشهر، داماش گیلان، مقاومت تهران و شاهین شهرداری بوشهر توانستند 4 تیم صعود کننده باشند. پیش از برگزاری هفته آخر اروند که تمام بازی هایش را برگزار کرده است با 42 امتیاز، صعود خود به عنوان تیم نخست را مسجل کرده و داماش 36 امتیازی نیز به احتمال قریب به یقین تیم دوم خواهد بود. تیم های مقاومت با 33 و شاهین با 31 امتیاز نیز باید برای کسب سید سه و چهار در نبردی که رو در روی هم انجام خواهند داد، رقابت کنند. گل ابریشم تهران، نماینده مازندران و ترمه یزد تیم های سقوط کننده از این گروه به لیگ سه را تشکیل می دهند.

در گروه دوم مرحله مقدماتی لیگ دو، شهرداری بندرعباس با کسب 45 امتیاز با اقتدار در صدر قرار گرفته است و تیم های نفت و گاز گچساران، سرداربوکان و استقلال جنوب تهران نیز به ترتیب با 35، 34 و 34 امتیاز در رتبه های بعدی قرار دارند که البته در این بین سردار بوکان آخرین بازی خود را انجام داده است. بدین ترتیب نتایج هفته پایانی بازی های تیم های نفت و گاز و استقلال جنوب تهران رتبه های نهایی این گروه در بالای جدول را مشخص خواهد کرد. در این گروه شهرداری ارومیه و صنایع طلایی سمنان سقوطشان مسجل شده و یک تیم از بین استقلال سیلک کاشان و پرسپولیس مشهد نیز سومین تیم سقوط کننده به لیگ سه خواهد بود.

اما در گروه سه و با نتایجی که امروز رقم خورد، شهرداری فومن با 38 امتیاز حضورش در جایگاه نخست را مسجل کرد و تیم های نفت امیدیه با 32، خوشه طلایی ساوه با 30 امتیاز و پالایش نفت آبادان نیز با 29 امتیاز در جایگاه های بعدی قرار گرفتند و به مرحله نهایی لیگ دو صعود کردند. بنابراین رقابت هفته پایانی در این گروه نیز برای تعیین جایگاه های دوم تا چهارم خواهد بود. در این گروه سقوط تیم های گیتی پسند اصفهان و کیمیافرآیند قم مسجل شده و از بین 4 تیمی که برخی شان تا همین هفته اخیر شانس صعود بودند، یک تیم دیگر سقوط خواهد کرد. 

 

جداول گروه های سه گانه مرحله نهایی لیگ دو - در پایان هفته ماقبل پایانی

 

جدول گروه یک لیگ دو

  

جدول گروه دو لیگ دو

   

جدول گروه سه لیگ دو

 

 

 

کلمات کلیدی ورزش گیلان مرحله نهایی لیگ دو لیگ دو فومن فوتبال گیلان فوتبال صعود کننده لیگ دو شهرداری فومن سایت ورزش گیلان رشت دسته دوم دسته دو داماش تیم های صعود کننده دسته دو damash

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.