فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
گل ابریشم برابر داماش بازی می کند؟!

گل ابریشم برابر داماش بازی می کند؟!

گل ابریشم تهران علی رغم سقوط به لیگ سه، طبق قوانین باید برابر داماش بازی کند.

به گزارش وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان، با مشخص شدن تکلیف تیم های صعود کننده و سقوط کننده از مرحله نخست رقابت های لیگ دو، بسیاری از هواداران داماش گیلان این احتمال را می دهند که با توجه به قطعی شدن سقوط گل ابریشم تهران به رقابت های لیگ سه و صعود داماش به مرحله نهایی، تیم تهرانی برای برگزاری دیدار پایانی این مرحله در رشت و برابر داماش حضور پیدا نمی کند.

اما این دیدار به نظر تشریفاتی، از دو دیدگاه برای مسئولین لیگ دو، دارای اهمیت است و به همین دلیل گل ابریشم برای حضور در بازی برابر داماش در عضدی رشت اجبار دارد و می بایست هزینه سفر را به جان بخرد؛

نخست اینکه گل ابریشم تهران در یکی از مسابقات این فصل در اهواز برابر فولاد نوین قرار نگرفت و در صورتی که در این دیدار نیز حاضر نشود، آنوقت طبق قوانین به جای یک رده، دو رده سقوط خواهد کرد و مسلما ارزش امتیاز این باشگاه بیش از پیش نزول می کند. مورد دوم هم اینکه ممکن است نتیجه این مسابقه در تعیین سیدبندی مرحله نهایی تاثیرگذار باشد، چرا که اگر برفرض داماش بازی را به گل ابریشم واگذار کند و از سویی دیگر شاهین شهرداری بوشهر هم مقاومت تهران را در بازی پایانی شکست دهد، آنگاه تیم جنوبی جایگزین داماش در رده دوم و سید دو خواهد شد. 

دیدار داماش گیلان و گل ابریشم تهران در چهارچوب هفته پایانی رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور از ساعت 14 روز سه شنبه 24 بهمن ماه در استادیوم سردارجنگل رشت برگزار خواهد شد. 

 

 

 

کلمات کلیدی گیلان گل ابریشم تهران گل ابریشم ورزش گیلان وارش اسپرت لیگ دو فوتبال گیلان فوتبال سازمان لیگ رشت داماش گیلان داماش gol abrisham damash

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.