فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
حاشیه نگاری بازی داماش گیلان - گل ابریشم تهران از نگاه وارش اسپرت +عکس

حاشیه نگاری بازی داماش گیلان - گل ابریشم تهران از نگاه وارش اسپرت +عکس

 دیدار عصر سه شنبه تیم های داماش گیلان و گل ابریشم تهران در چهارچوب آخرین هفته مرحله مقدماتی لیگ دو با یک گل به سود میهمان خاتمه یافت. حاشیه نگاری این بازی از نگاه خبرنگار وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان را در ادامه خواهید خواند: 

 

-دیدار داماش گیلان و گل ابریشم تهران، دیداری تشریفاتی به شمار می رفت. با این وجود و در هوای سرد و بارانی ورزشگاه سردارجنگل حدود 500 تماشاگر به استادیوم آمده بودند و به مانند همیشه تا دقیقه 90 به تشویق تیم محبوب خود پرداختند. 

هواداران داماش گیلان علی رغم شکست تیم محبوب شان، در پایان بازی بازیکنان و کادرفنی خود را مورد تشویق قرار دادند و به آن ها قول و قرار صعود به لیگ یک را یادآور شدند. 

هواداران داماش - استادیوم سردارجنگل

 

damash-0-1-Gol-Abrisham--45--aks-gham-havadar-EwVKRGY

 

-به مانند دیدارهای پیشین داماش در استادیوم سردارجنگل، چند دستگاه اتوبوس درون شهری برای نقل و انتقال هواداران داماش گیلان از محدوده میدان رازی به سمت استادیوم و بلعکس درنظر گرفته شده بود. 

 

-در حین برگزاری مسابقه و در دو برهه، نیمکت های دو تیم با هم به جرو بحث پرداختند که این مسئله باعث شد تا دقایقی جو سکوها و کنار زمین متشنج باشد. در بازی رفت هم اعضای کادرفنی تیم گل ابریشم به تحرکاتی حاشیه ای دست زده بودند که منتج به درگیری لفظی وحید رضایی سرمربی داماش با سرمربی تیم تهرانی شده بود. 

  

-داماشی ها که با ترکیبی متشکل از بازیکنان اصلی و کمتر بازی انجام داده به مصاف گل ابریشم تهران رفته بود، در حالی بازی را به حریف از پیش سقوط کرده خود واگذار کرد که در کل بازی های فصل اخیر در لیگ دو و جام حذفی تنها یک بار و در دقیقه 120 در استادیوم تختی آبادان، نبرد جام حذفی را با نتیجه دو بر یک به صنعت نفت لیگ برتری واگذار کرده بود. 

نکته جالب توجه اینکه از هفت گلی که در 19 بازی وارد دروازه داماش در رقابت های لیگ دو شد، سه گل یعنی 42 درصد گل های دریافتی، توسط تیم گل ابریشم در دو بازی رفت و برگشت به ثمر رسید! دیگر تیم هایی که در 17 بازی دیگر توانستند دروازه داماش را باز کنند، فولاد نوین اهواز 2 گل در دو بازی، قشقایی شیراز در رشت یک گل و شاهین یک گل در بوشهر بودند. 

 

-دختر هواداری که پیش از این نیز در بازی های داماش حضور پیدا کرده بود، در این بازی نیز به استادیوم سردارجنگل رشت آمد و اینبار سوژه عکاس های وارش اسپرت نیز شد. 

damash-0-1-Gol-Abrisham--22--havadar-BJLVKAH

 

damash-0-1-Gol-Abrisham--30--havadar-dokhtar---banou-CLFXHAT

 

-آزاد جعفرزاده که در پست دفاع از او استفاده می شد، به مانند دو دیدار پیشین داماش گیلان، پس از حضور در میدان به عنوان بازیکن خط تهاجمی داماش مورد استفاده قرار گرفت و در چند موقعیت نیز فرصت گلزنی بدست آورد که با بدشانسی این فرصت ها از دست رفت. 

damash-0-1-Gol-Abrisham--8--azad-jafarzadeh-aliasghar-karimi-COxyUWR

 

-مسلم حق شناس، دروازه بان اول این فصل داماشی ها که تا به اینجای فصل عملکرد بسیار مناسبی را از خود در ترکیب لاجوردی پوشان به جای گذاشت، پس از پنج کلین شیت پیاپی و 539 دقیقه دروازه اش باز شد تا رکورد او نیز به مانند شکست ناپذیری داماش ادامه پیدا نکند. وی به دلیل عملکرد مناسبش به طور جداگانه نیز از سوی هواداران داماش در پایان بازی مورد تشویق قرار گرفت. 

مسلم حق شناس

 

-داماش گیلان علی رغم کسب این نتیجه در جایگاه دوم جدول رده بندی مسابقات باقی ماند و بدین ترتیب در سید 2 قرعه کشی مرحله نهایی قرار خواهد گرفت. هنوز تاریخ و زمان برگزاری قرعه کشی و مسابقات مرحله نهایی اعلام نشده است اما به نظر می رسد انتهای دهه اول اسفند یا ابتدای دهه دوم اسفند زمان شروع مسابقات این مرحله باشد. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کلمات کلیدی گزارش حاشیه نگاری داماش گل ابریشم تهران کانال تلگرام داماش ورزش گیلان ورزش وارش اسپرت هواداران داماش فوتبال گیلان سایت هواداران داماش سایت داماش رشت دختر هوادار داماشی دختر هوادار دختر تماشاگر داماش گیلان حاشیه نگاری بازی داماش حاشیه نگاری بازی تیم داماش باشگاه داماش استادیوم سردارجنگل damash

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.