فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
وحید رضایی: نمی توانیم بگوییم در گروه دیگر کارمان راحت تر بود / برای صعود به لیگ یک می جنگیم

وحید رضایی: نمی توانیم بگوییم در گروه دیگر کارمان راحت تر بود / برای صعود به لیگ یک می جنگیم

مهم این است که کار خودمان را به درستی انجام دهیم. ما از ابتدا با این هدف تیم مان را بستیم که برای صعود به لیگ یک بجنگیم.

وحید رضایی سرمربی داماش گیلان، پس از انجام قرعه کشی مرحله نهایی رقابت های لیگ دو در گفتگو با وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان گفت: مسلما در گروه بسیار سختی قرار گرفته ایم. ما در دور اول هم گروه مان به نظر بیشتر کارشناسان، بازیکنان و مربیان، گروهی سخت بوده است، اما از تیم مدیریتی، مجموعه کادرفنی و بازیکنان گرفته تا کادرپزشکی و تدارکات همه پشت هم بودند تا آن گروه را خیلی خوب به اتمام رساندیم و صعود کردیم.

وی ادامه داد: این دور هم تیم های خیلی خوبی حضور دارند و به نظر من کار ما از الان شروع شده است. ما نمی توانیم بگوییم که اگر در آن گروه بودیم کارمان راحت تر بود و به نظر من مهم این است که کار خودمان را به درستی انجام دهیم. ما از ابتدا با این هدف تیم مان را بستیم که برای صعود به لیگ یک بجنگیم. هر تیمی هم که برابر ما حضور پیدا کند، مطمئنا بچه های ما با تمام توان برابر آن تیم حاضر می شوند تا انشالله بتوانیم که در دور دوم را هم با سربلندی به اتمام برسانیم و دل همه هواداران داماش در شهر رشت را شاد کنیم.

سرمربی داماش گیلان در پاسخ به اینکه آیا داماش قصد جذب بازیکنی جدید را دارد یا خیر، گفت: قانونی قرار بود مصوب شود که دو بازیکن سهمیه فیفا جذب شود اما فعلا که یک سهمیه فیفا است و آن هم بازیکن چه لیگ برتری باشد و چه لیگ یکی، باید فسخ قرار داد داشته باشد.

وی ادامه داد: ما سه بازیکن را در فرجه نقل و انتقالات جذب کرده بودیم و اگر ببینیم بازیکنی با کیفیتی باشد که واقعا بتواند شرایط تیم ما را بپذیرد و در اینجا تاثیرگذار باشد، حتما آن را جذب می کنیم. اما بازیکنان ما بسیار خوب و با کیفیت هستند و کار ما را خیلی خوب دارند پیش می برند. ما با همین بازیکنان توانستیم که مقتدرانه از مرحله نخست صعود کنیم؛ بنابراین به آن ها ایمان داریم و امیدواریم که تا آخر کار تمام آن ها به سلامت کنار ما باشند و این کار مهم را به سرانجام برسانیم.

رضایی در خصوص اینکه آیا مصدومین داماش به شروع مرحله نهایی می رسند یا خیر گفت: به غیر از مهرداد علیزاده که می دانید متاسفانه تا پایان فصل او را در اختیار نداریم، سعید باقرپسند و سعید مرتضوی مصدومیت شان حاد بود که خوشبختانه مرتضوی رسیده است و از این هفته کارش را شروع می کند.

وی افزود: سعید باقر پسند هم دوران فیزیوتراپی اش را پشت سر می گذارد و اگر پزشکش تشخیص دهد و مشکل خاصی پیش نیاید، از هفته آینده تمریناتش را با ما شروع می کند.

 

مصاحبه: پوریا بالازاده – علی رهبر

منبع: www.Varesh-Sport.com

وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان (دیار وارش) 

 

کلمات کلیدی گیلان ورزش گیلان ورزش وحید رضایی وارش اسپورت وارش اسپرت فوتبال گیلان فوتبال سرمربی داماش گیلان سایت داماش رشت داماش گیلان داماش تیم داماش باشگاه داماش fc damash damash guilan damash

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.