فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
عکس روز/ عضدی و سکوهایی که دیگر نیستند!

عکس روز/ عضدی و سکوهایی که دیگر نیستند!

دیار وارش: سکوهای ورزشگاه پیر رشت، بالاخره به طور کامل تخریب شدند، اما شاید نتوان با روند کند کار، تاریخ دقیقی را برای بازسازی مجدد آن اعلام کرد. 

به گزارش وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان، حدود یک سال قبل بود که صحبت از فرسوده بودن سکوهای رو به روی جایگاه در استادیوم عضدی رشت و تختی انزلی به میان آمد و پس از آن با نصب داربست از حضور هواداران تیم ها در این بخش از استادیوم ها ممانعت به عمل آمد.

پس از آنکه سپیدرود با حضور در لیگ برتر بازی هایش به سردارجنگل منتقل شد، از حدود دوماه قبل بازی های داماش هم به این استادیوم انتقال یافت تا حالا سکوهای رو به روی جایگاه عضدی رشت، پس از گذشت این بازه زمانی، با روند کند تخریب به این مرحله برسند که در عکس ها قابل مشاهده است.

تصویر امروز استادیوم  عضدی حتی برای آن هایی که سالیان سال در نقطه نقطه آن خاطرات تلخ و شیرین زیادی را زندگی کردند، غریبه است و مشخص نیست با این سرعت لاک پشتی کار، چه زمانی بازسازی خواهد شد! 

 

استادیوم عضدی

 

azodi-takhrib-BTASyRM

 

 

 

کلمات کلیدی گیلان ورزش گیلان ورزش وارش اسپرت هیات فوتبال گیلان هیات فوتبال استان گیلان هواداران داماش فوتبال سپیدرود رشت سپیدرود سایت ورزش گیلان سایت داماش رشت دیار وارش داماش گیلان داماش استادیوم عضدی رشت اداره کل ورزش و جوانان گیلان اداره کل ورزش و جوانان رشت

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.