فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
وحید رضایی: جدال سخت و نفس گیری بود/ بازیکنان داماش با غیرت بازی کردند

وحید رضایی: جدال سخت و نفس گیری بود/ بازیکنان داماش با غیرت بازی کردند

سرمربی داماش گیلان گفت: امتیاز با ارزشی را در خانه حریف کسب کردیم.

به گزارش وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان به نقل از سایت داماش، وحید رضایی پس از تساوی بدون گل تیمهای نفت و گاز گچساران و داماش گیلان در گچساران اظهار داشت: جدال سخت و نفس گیری بود. دو تیم یک بازی جانانه و درگیرانه ای را به نمایش گذاشتند. تیم نفت و گاز در خانه تیمی قدرتمند بوده و از ابتدای فصل تا کنون در تمام بازی های خانگی به پیروزی رسیده و تیمی از گچساران با امتیاز بازنگشته بود.

وی افزود: بازیکنان ما با غیرت و تمام توان خود بازی کردند و در خانه حریف چند فرصت خوب گلزنی هم داشتیم و در نهایت یک امتیاز با ارزشی را در گچساران کسب کردیم.

سرمربی داماش گیلان در مورد شرایط میزبانی حریف گفت: تماشاگران گچسارانی تیم خود را تشویق کردند و در مجموع شرایط میزبانی خوب بود. پیش از شروع بازی هم صحنه های قشنگی رقم خورد و روز خوبی را شاهد بودیم.

وی در خصوص شرایط جدول گفت: بازی های دور دوم فقط دو هفته سپری شده و هنوز هشت هفته باقیمانده است. مهم این است که در بازی های آینده خود با قدرت ظاهر شویم و نتایج لازم را کسب کنیم.

 

کلمات کلیدی وحید رضایی وارش اسپرت داماش سرمربی داماش سرمربی داماش گیلان داماش گیلان گیلان فوتبال گیلان ورزش گیلان تیم داماش سایت هواداران داماش گیلان fc damash وارش اسپورت damash

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.