فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
وحید رضایی: این پیروزی ارزشمند را به هواداران تقدیم می کنم / داور پنالتی های داماش را ندید

وحید رضایی: این پیروزی ارزشمند را به هواداران تقدیم می کنم / داور پنالتی های داماش را ندید

سرمربی داماش گیلان گفت: پیروزی در مقابل سردار بوکان نشان از آمادگی بالای بازیکنان داماش داشت. 

به گزارش وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان به نقل از سایت داماش، وحید رضایی پس از پیروزی داماش گیلان در برابر سردار بوکان در مورد این دیدار اظهار داشت: بازی خیلی خوبی را شاهد بودیم. بازیکنان داماش نشان دادند که از لحاظ روحی و روانی آمادگی بالایی دارند و با تمام توان خود برای کسب پیروزی تلاش کردند.

وی ادامه داد: به بازیکنان خود بابت این نمایش خسته نباشید می گویم. آنها با تمام وجودشان تا آخرین لحظه بازی جنگیدند و لحظه ای پا پس نکشیدند.

سرمربی داماش گیلان با تشکر از هواداران این تیم گفت: این برد با ارزش را به هواداران تقدیم می کنم. هواداران خوبی که در چنین شرایط آب و هوایی که شاهد سرما و بارندگی بودیم ما را تنها نگذاشتند و از داماش حمایت کردند.
رضایی در مورد صحنه های مشکوک به خطای پنالتی که برای داماش گرفته نشد، اذعان داشت: دوست ندارم در مورد داوری صحبت کنم ولی در این بازی داور دو پنالتی صد در صد داماش را ندید. 

 

کلمات کلیدی گیلان کانال تلگرام داماش ورزش وحید رضایی وارش اسپرت فوتبال گیلان فوتبال سرمربی داماش سردار جنگل سایت هواداران داماش گیلان داماش گیلان داماش تیم داماش باشگاه داماش fcdamash damash

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.