فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
شهرداری بندرعباس ۱-۱ داماش گیلان / داماش با تساوی در گرمای بندر امیدوار ماند

شهرداری بندرعباس ۱-۱ داماش گیلان / داماش با تساوی در گرمای بندر امیدوار ماند

داماش در دیداری دور از خانه برابر شهرداری بندرعباس به تساوی دست یافت. 

به گزارش وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان، در چهارچوب هفته ششم از مرحله نهایی رقابت های لیگ دسته دو فوتبال باشگاه های کشور و در گروه ب این مسابقات، تیم فوتبال داماش گیلان در استادیوم خلیج فارس بندرعباس میهمان تیم شهرداری بندرعباس بود که این دیدار در نهایت با نتیجه تساوی یک بر یک خاتمه یافت. 
 
گل های این بازی که هر دو از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید توسط پیمان پورصادقی در دقیقه 22 برای شهرداری بندرعباس و سعید طالبی در دقیقه 74 برای داماش گیلان به ثمر رساندند. 

داماش گیلان با کسب این تک امتیاز 9 امتیازی شد و در رتبه سوم جدول رده بندی باقی ماندند. شاهین شهرداری بوشهر در پایان هفته ششم با 14 امتیاز در جایگاه نخست و نفت و گاز گچساران نیز با 12 تعداد امتیاز در جایگاه دوم قرار گرفته اند. 

داماش در چهارچوب هفتمین هفته لیگ دو، روز چهارشنبه 22 فروردین در استادیوم سردارجنگل پذیرای نفت و گاز گچساران خواهد بود. 

 

ترکیب داماش گیلان: مسلم حق شناس، محمد مختاری (c)، کنعان طاهرنژاد، سید کاظم رحمانی، میلاد پورمحسن، علی اصغر کریمی (سید محمد اسلامی 65) ، محمد طالبی (مصطفی آقاجانی 52)، میثم میرپسندیده، سعید طالبی، میلاد پورصف شکن (سعید باقرپسند 73) و صادق رضایی. 

 

 

کلمات کلیدی گیلان گزارش بازی ورزش وارش اسپرت فوتبال گیلان فوتبال شهرداری بندرعباس سایت هواداران داماش گیلان رشت داماش گیلان داماش

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.