فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
حاشیه نگاری بازی داماش گیلان - نفت و گاز گچساران از نگاه وارش اسپرت

حاشیه نگاری بازی داماش گیلان - نفت و گاز گچساران از نگاه وارش اسپرت

دیدار تیم های داماش گیلان و نفت و گاز گچساران در پایان نود دقیقه تلاش دو تیم بدون گل مساوی خاتمه یافت. این دیدار برای داماشی ها جهت حضور در کورس مدعیان از اهمیت فراوانی برخوردار بود و با این نتیجه به نوعی لاجوردی پوشان از رقبای خود عقب ماندند. گزارش حاشیه نگاری این بازی از نگاه خبرنگار وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان را در ادامه میخوانید:

  

-این بازی بر روی سکوها تماشاگران ویژه ای داشت. اسماعیل حاجی پور مالک و محمدمهدی الطافی مدیرعامل باشگاه داماش، فرهام زاهد عضو ورزش دوست شورای شهر رشت، محمدرضا مهدوی کاپیتان وبازیکن سابق داماش و فعلی سپیدرود رشت، افشین چاوشی کاپیتان و بازیکن سابق داماش گیلان از جمله افرادی بودند که این دیدار را از روی سکوها به تماشا نشستند. 

damash-0-0-Nafto-Gaz-Gachsaran--12--AMXUDXL

  

damash-0-0-Nafto-Gaz-Gachsaran--18--hajipour-altafi-BRPYJJP

 

-تعدادی از بانوان هوادار در این بازی نیز بر روی سکوهای سردارجنگل حضور داشتند که پس از مشاهده ماموران به خارج از استادیوم هدایت شدند. 

damash---nafto-gaz-gach--1--banu-CHPXOGZ

 

damash---nafto-gaz-gach--CEGKSRK

 

-باشگاه داماش در واکنش به حاشیه سازی های برخی از مسئولین اردبیل در خصوص تملک گردنه حیران بنری را در ابتدای مسابقه با گچساران به نمایش در آوردند که بر روی آن نوشته شده بود: "خاک حیران بوی گیلان می دهد ، گیل و تالش از برش جان می دهند" 

damash-0-0-Nafto-Gaz-Gachsaran--2--DyxyNWH

  

IMG-8017-DDvQvJB

 

-نزدیک به حدود پنج هزار هوادار داماش از این بازی در استادیوم سردارجنگل رشت استقبال کردند که به مانند همیشه تا به پایان به تشویق و حمایت از تیم خود پرداختند. پس از کسب نتیجه تساوی تا دقایق زیادی بسیاری از هواداران بر روی سکوها نشستند و در پایان نیز جمعی از آنها با حضور در جنب رختکن تیم داماش به گفتگو و اعتراض نسبت به نتایج تیم با کادرفنی پرداختند.

 

 

 

 

 

 

 

کلمات کلیدی گزارش حاشیه نگاری ورزش هواداران داماش گیلان فوتبال گیلان فوتبال سایت ورزش سایت هواداران داماش گیلان سایت داماش داماش گیلان داماش حاشیه نگاری داماش گیلان و نفت و گاز گچساران حاشیه نگاری حاشیه نویسی باشگاه داماش fc damash damash

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.