فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
خبرهای کوتاه از داماش پیش از نبرد بوکان

خبرهای کوتاه از داماش پیش از نبرد بوکان

کاروان داماش گیلان که صبح امروز راهی بوکان شد، آخرین تمرین خود را در این شهر برگزار کرد. 

به گزارش وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان، کاروان داماش گیلان که با پرواز صبح سه شنبه رشت به ارومیه عازم این شهر شده بودند، مسیر ارومیه تا بوکان را با اتوبوس طی کردند و آخرین تمرینشان را در فاصله 24 ساعت به بازی با تیم سردار به صورت سبک در بوکان برگزار کردند. 

داماشی ها پس از برگزاری بازی نیز چهارشنبه شب را در ارومیه یا بوکان سپری می کنند وسپس روز پنجشنبه با پرواز مستقیم ارومیه به رشت راهی شهر باران خواهند شد.  

همچنین عصر یکشنبه جلسه هماهنگی پیش از بازی سردار بوکان و داماش گیلان نیز با حضور سرپرستان دو تیم و نمایندگان فدراسیون برگزار و طی آن مقرر شد که داماشی ها با لباس های اول خود به رنگ آبی با رگه های قرمز و سفید و بوکانی ها نیز با لباس قرمز رنگ در میدان حاضر شوند. ضمن آنکه معلوم شد که بهمن مالکی از سردار بوکان و محمد مختاری از داماش گیلان به دلیل سه اخطاره بودن و محرومیت در دیدار روز چهارشنبه غایب هستند. 

کار قضاوت دیدار تیم های سردار بوکان و داماش گیلان که در چهارچوب هفته هشتم از مرحله نهایی رقابت های لیگ دسته دو باشگاه های کشور از ساعت 16:45 روز چهارشنبه در استادیوم خاتم الانبیا بوکان برگزار می شود را ناصر جنگی با کمک های علیرضا شهری و جعفر رهبرفام برعهده خواهد داشت. 

در صورت مساعد بودن شرایط استادیوم، این دیدار علاوه بر کانال تلگرام وارش اسپرت، به طور تصویری و زنده از صفحه اینستاگرام وارش اسپرت و رادیو اینترنتی داماش گزارش خواهد شد. 

 

 

کلمات کلیدی گیلان وارش اسپرت فوتبال گیلان فوتبال سایت هواداران داماش گیلان سایت داماش رشت داماش تیم داماش باشگاه داماش اخبار کوتاه داماش damash

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.