فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
حاشیه نگاری بازی داماش گیلان و پالایش نفت آبادان از نگاه وارش اسپرت

حاشیه نگاری بازی داماش گیلان و پالایش نفت آبادان از نگاه وارش اسپرت

دیدار تیم های داماش گیلان و پالایش نفت آبادان در چهارچوب هفته نهم مرحله نهایی لیگ دو با گل های سعید طالبی و سید کاظم رحمانی برای داماش و هومن سعدونی برای پالایش نفت با نتیجه دو بریک به سود لاجوردی پوشان شهر باران خاتمه یافت. گزارش حاشیه نگاری این دیدار از نگاه خبرنگار وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان را در ادامه خواهید خواند: 

 

-از این دیدار حدود 3 هزار هوادار داماش استقبال کردند و مطابق هر بازی تا پایان نود دقیقه به تشویق تیم محبوب خود پرداختند. در پایان بازی و در هنگام حضور تیم در کنار سکوها، نماینده لیدرهای هواداران داماش از بازیکنان درخواست کرد که با تمام وجود در دیدار برابر بوشهر به میدان بروند.

همچنین اسماعیل حاجی پور مالک داماش نیز که در چند برهه مورد تشویق تیفوسی های داماش قرار گرفته بود، با حضور در کنار سکوها، گفتگویی احساسی را با هواداران داشت. 

damash-2-1-palayesh-naft-Abadan--24--havadaran-DSDTIYW

  

علی نظرمحمدی سرمربی سابق داماش و سپیدرود، افشین چاوشی کاپیتان سابق داماش، فرهام زاهد عضو ورزش دوست شورای اسلامی رشت، حامد حاجتی بازیکن پیشین سپیدرود، سامان نورمحمدی بازیکن فعلی سردار بوکان و فصل گذشته داماش به همراه منفرددوست، پورمحسن، پورصف شکن بازیکنان مصدوم داماش از جمله تماشاگران ویژه بازی داماش و پالایش آبادان بر روی سکوهای سردارجنگل رشت بودند. 

 

damash-2-1-palayesh-naft-Abadan--18-ali-nazar-mohammadi-BXALXHE

 

damash-2-1-palayesh-naft-Abadan--16--zVHDGzR

 

damash-2-1-palayesh-naft-Abadan--17--afshin-chavoshi-pourmohsen-BUKQUzG

  

- در حالی که گل نخست بازی توسط سعید طالبی از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید، گل دوم داماش به در شرایطی جالب وارد دروازه پالایش شد. سانتر علی اصغر کریمی از میانه های میدان با ضربه سر سعید باقرپسند بر نزدیکی های محوطه شش قدم درحال فرود است که به طور همزمان پای سید کاظم رحمانی و سر صادق رضایی به سوی توپ حمله می برد و به این ترتیب هر دو بازیکن پس از گل خوشحالی می کنند. البته پس از بررسی تصاویر مشخص شد که توپ با پای رحمانی وارد دروازه شد و سر رضایی که دچار خونریزی هم شد به پای رحمانی اصابت کرد. 

damash-2-1-palayesh-naft-Abadan--23--BvxzRSR

 

 

 

 

کلمات کلیدی گزارش حاشیه نگاری پالایش نفت آبادان وارش اسپرت داماش حاشیه نگاری damash

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.