فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
خبرهای کوتاه از داماش گیلان پیش از نبرد بوشهر

خبرهای کوتاه از داماش گیلان پیش از نبرد بوشهر

کاروان داماش گیلان صبح امروز سفر خود به بوشهر را آغاز کرد. 

به گزارش وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان، کاروان تیم داماش ساعت 10 صبح یکشنبه (امروز) با اتوبوس راهی تهران شد تا پس از حضور در این شهر، با پرواز ساعت 17 یکشنبه تهران به بوشهر راهی جنوب شود. 

داماشی ها پس از حضور در بوشهر عرق گیری در اطراف هتل محل اقامت را در دستور کار دارند و روز دوشنبه آخرین تمرین پیش از برگزاری نبرد حساس با شاهین شهرداری بوشهر را برگزار خواهند کرد. 

میلاد پورمحسن به مانند هفته گذشته داماش، به دلیل مصدومیت در دیدار با شاهین نیز غائب خواهد بود؛ اما میلاد پورصف شکن که در دیدار گذشته مصدوم بود، ظاهرا به این دیدار خواهد رسید و کاروان داماش را در سفر به بوشهر همراهی کرده است. 

دیدار تیم های شاهین شهرداری بوشهر و داماش گیلان در چهارچوب آخرین هفته از مرحله نهایی رقابت های لیگ دسته دو فوتبال باشگاه های کشور از ساعت 17 روز سه شنبه 11 اردیبهشت در استادیوم شهید مهدوی بوشهر برگزار خواهد شد. 

در دیگر دیدار حساس این گروه برای تعیین تیم صعود کننده به پلی آف، سردار بوکان و نفت و گاز گچساران در بوکان به مصاف یکدیگر می روند. 

خبرها حاکی از آن است که اسماعیل حاجی پور مالک باشگاه داماش گیلان برای تماشای دیدار سردار بوکان و نفت و گاز گچساران به بوکان سفر خواهد کرد.  

لازم به ذکر است، شاهین بوشهر با کسب 21 امتیاز صعود خود به لیگ دسته اول را مسجل کرده است و تیم های نفت و گاز گچساران با 15 و داماش گیلان با 14 امتیاز با حضور در رتبه های دوم و سوم جدول مسابقات، در تکاپو جهت کسب مقام دوم و صعود به دیدار پلی آف هستند. 

 

کلمات کلیدی گیلان وارش اسپرت فوتبال سایت داماش رشت دیار وارش داماش گیلان داماش خبرهای کوتاه باشگاه داماش اخبار کوتاه fc damash damash

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.