فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
باشگاه های اروپایی برای جذب جهانبخش به صف شدند / لیگ انگلیس در صدر متقاضیان ستاره گیلانی

باشگاه های اروپایی برای جذب جهانبخش به صف شدند / لیگ انگلیس در صدر متقاضیان ستاره گیلانی

چهار تیم انگلیسی به باشگاه های خواهان علیرضا جهانبخش اضافه شدند. 

به گزارش وارش اسپرت - پایگاه خبری و تحلیلی ورزش گیلان، منابع هلندی به نقل از روزنامه های اروپایی گزارش داده اند چهار باشگاه لیگ برتری انگلیس به اسامی برایتون، واتفورد، بورنموث و برنلی به جذب علیرضا جهانبخش شماره 18 گیلانی تیم ملی فوتبال ایران و آلکمار هلند علاقمند شده اند و حاضرند برای جذب او 10 تا 11 میلیون پوند هزینه کنند.

همچنین باشگاه اسپانیایی رئال سوسیداد، نیز یکی دیگر از مشتریان جدی علیرضا جهانبخش است و به نظر می رسد، نمایش آقای گل هلند در دیدار پیش روی تیم ملی ایران برابر اسپانیا در جام جهانی 2018 می تواند توجه بیشتر اسپانیایی ها را به خود جذب کند. 

پیش از این زمزمه هایی از علاقمندی باشگاه ناپولی ایتالیا و همچنین باشگاه هایی از آلمان و هلند نیز برای جذب بازیکن سابق داماش گیلان شنیده می شد و حتی گفته می شد در برهه ای امیر هاشمی مقدم، مدیر برنامه های جهانبخش برای مذاکره باشگاهی از ترکیه به این کشور سفر کرده است که در ادامه با جواب رد علیرضا این موضوع منتفی شده است. 

 

کلمات کلیدی گیلان فوتبال گیلان فوتبال علیرضا جهانبخش جیرنده علیرضا جهانبخش سایت هواداران داماش گیلان سایت داماش رشت داماش گیلان داماش باشگاه داماش گیلان damash

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.