فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
سه بازی برای داماش در اردوی تهران / سایپا اولین بازی تدارکاتی داماشی ها

سه بازی برای داماش در اردوی تهران / سایپا اولین بازی تدارکاتی داماشی ها

داماش گیلان در اردوی تهران با سه تیم بازی تدارکاتی برگزار می کند. 

به گزارش وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان، تاریخ اعزام کاروان داماش گیلان برای برگزاری اردوی کوتاه مدت در تهران مشخص شد و این تیم دوم مردادماه راهی تهران شده و به مدت شش روز در مجتمع اقامتی ورزشی یزدان اردو خواهد زد. 

داماشی ها در نخستین بازی تدارکاتی خود در این اردو ابتدا روز جمعه 5 مرداد در مصاف با تیم لیگ برتری سایپا محک می خورند. البته با توجه به اینکه سایپایی ها روز پنجشنبه با سپیدرود در لیگ برتر بازی دارند، احتمالا از ترکیب دوم خود در این بازی استفاده می کنند. 

پس از آن داماش روز یکشنبه در دیدار دوم خود به مصاف تیم لیگ یکی بادران تهران می رود و این احتمال نیز وجود دارد که دیدار سومی هم برابر یک تیم لیگ یکی یا دسته دومی در روز چهارشنبه هفته بعد برگزار شود که هنوز این بازی قطعی نشده است. 

لازم به ذکر است، با توجه به اینکه احتمالا دور نخست مسابقات جام حذفی در روزهای 16 و 17 مرداد برگزار می شود، در صورتی که داماش با قرعه استراحت مواجه نشود، اردوی تهران و سه بازی دوستانه پیش رو، می تواند آخرین تدارک لاجوردی ها پیش از آغاز رسمی فصل جدید مسابقات در جام حذفی و لیگ دو باشد. 

 

کلمات کلیدی گیلان ورزش گیلان هواداران داماش فوتبال گیلان فوتبال سایت هواداران داماش گیلان سایت داماش رشت داماش گیلان داماش تیم داماش باشگاه داماش اردوی داماش damash

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.